Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2001, 12:39

autor: Sznur

Nowe wieści o Fatherdale

Już dość długo panowała cisza informacyjna o ciekawie zapowiadającym się cRPG Fatherdale: The Guardians of Asgard. Na szczęście coś drgnęło w tym temacie gdy producent gry, rosyjski zespół Snowball Interactive poinformował, iż prace nad grą zostaną ukończone w kwietniu 2002.

Już dość długo panowała cisza informacyjna o ciekawie zapowiadającym się cRPG Fatherdale: The Guardians of Asgard. Na szczęście coś drgnęło w tym temacie, gdyż producent gry, rosyjski zespół Snowball Interactive poinformował, iż prace nad grą zostaną ukończone w kwietniu 2002.

Dużo wcześnie, gdyż już w grudniu, mają rozpocząć się publiczne testy beta, a wersja angielskojęzyczna wersja demonstracyjnej pojawi się przed premierą, w okolicach marca. Przypomnijmy, że akcja gry rozgrywa się w średniowiecznej Europie, gdzie kierując grupą rycerzy weźmiemy udział w niesamowitej historii, której fabuła podzielona jest na siedem epizodów. Trudno powiedzieć czy Fatherdale będzie godnym następcą serii Baldur’s Gate, lecz z pewnością powinien trafić w gusta miłośników cRPG.

Ostatnia aktualizacja: 2001-11-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fatherdale: The Guardians of Asgard

Fatherdale: The Guardians of Asgard