Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 listopada 2001

Polska Goola! pakuje się na sklepowe półki

Fajek, 30 listopada 2001, 17:07

Wprawdzie sezon ligowy ma aktualnie przerwę zimową, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby wszyscy prawdziwi kibice piłkarscy mogli nadal cieszyć się swoją ulubioną dyscypliną sportową.

Wiggles PL - premiera jednak dzisiaj

Solnica, 30 listopada 2001, 16:09

Dwa dni temu, w środę informowaliśmy Was o tygodniowym opóźnieniu premiery polskiej wersji The Wiggles, spowodowanym kłopotami z uruchamianiem gry na części starszych czytników CD-ROM ...

Silent Hunter II w Polsce

Fajek, 30 listopada 2001, 15:35

Silent Hunter 2 – gra wyczekiwana przez wszystkich maniaków podwodnych symulacji od dobrych kilku lat. Za sprawą firmy Play-It, gra ta ukaże się na naszym rynku w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej.

Opóźnienie Primitive Wars...

Michał Bobrowski, 30 listopada 2001, 15:13

Manta Multimedia już od pierwszych dni działania na polskim rynku gier komputerowych zapowiadała, że w jej przypadku nie będzie dochodziło do opóźnień, że podawane do publicznej wiadomości daty są ostateczne. Cóż... rzeczywistość zweryfikowała te plany.

Konkurs "Myst III: Exile" zakończony

Rafał Swaczyna, 30 listopada 2001, 13:30

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym rozlosowaliśmy nagrody do zakończonego konkursu „Myst III: Exile”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 gier ufundowanych przez firmę Play It.

Mała nieścisłość w Zimowym Konkursie

Fajek, 30 listopada 2001, 13:24

W rozpoczętym dziś Zimowym Konkursie, pojawiła się pewna nieścisłość, która mogła wprowadzić w błąd wszystkich, którzy wzięli w nim udział przez pierwszą godzinę.

Rodzinne zdjęcie w Star Wars: Galaxies

Michał Bobrowski, 30 listopada 2001, 13:05

Specjaliści od promowania wielkiego projektu MMO – Star Wars: Galaxies co chwila wymyślają nowe „ciekawostki” skutecznie podtrzymujące zainteresowanie tą grą. Ostatnim pomysłem są...

Beach Life na słoneczne wakacje

Sznur, 30 listopada 2001, 13:05

Zaledwie przed miesiącem brytyjski zespół Deep Red Games zakończył prace nad doskonałą adaptacją popularnej gry planszowej Monopoly Taycoon, a już zabrał się za produkcję kolejnego ciekawego RTS-a. Tym razem będzie to strategia ekonomiczna Beach Life (Spring Break w USA), przypominająca nieco klimaty Tropico firmy PopTop Software.

Obcy i Predator rozpoczęli atak...

Fajek, 30 listopada 2001, 12:33

Dziś uważajcie na siebie wchodząc do sklepów i salonów z grami. Z zaufanych źródeł wiem, że będą się tam czaić na Was Obcy i Predatorzy... a jak wiecie to bardzo niebezpieczne stworzenia.

Na Randkę czas...

Fajek, 30 listopada 2001, 10:16

Jak poinformowała nas firma IM Group, do sprzedaży trafia właśnie kolejny dodatek do znanej chyba wszystkim gry The Sims. Mowa oczywiście o „Randce”.

Przyjemne z pożytecznym...

Michał Bobrowski, 30 listopada 2001, 09:19

Firma Marksoft do sprzedaży wprowadziła kolejny program „rozrywkowo-edukacyjny” pt. „W 80 dni dookoła świata”. Tym razem jest on przeznaczony dla wszystkich uczniów interesujących się geografią.

Wielki Konkurs Zimowy rozpoczęty!!!

Michał Bobrowski, 30 listopada 2001, 09:15

W większości dotychczasowych konkursów nagrodami dla zwycięzców były pojedyncze gry. Z okazji zbliżających się dużymi krokami Bożego Narodzenia i Nowego Roku wspólnie z firmą Play It przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę szczególnego!

Codemasters wydawcą World War II: D-Day To Berlin

Łosiu, 30 listopada 2001, 08:44

W zeszłą sobotę firma Bitmap Brothers ujawniła, że opracowuje strategię czasu rzeczywistego traktującą o działaniach zbrojnych w czasie II Wojny Światowej, pt. World War II: D-Day To Berlin. Wczoraj, zaledwie kilka dni po tym, firma Codemasters wykupiła prawa do wydania tej produkcji na całym świecie.

Kto na szczycie listy NPD

Łosiu, 30 listopada 2001, 08:39

Dziś znów możemy zapoznać się z gustami naszych amerykańskich kolegów - graczy - i zobaczyć co najchętniej kupowali w okresie od 11 do 17 listopada oraz w całym miesiącu październiku.

Oficjalna strona Serious Sam: The Second Encounter

Łosiu, 30 listopada 2001, 08:32

Firmy Take 2 oraz Croteam uruchomiły oficjalną stronę internetową drugiej części przygód muskularnego komandosa Sama Stone’a.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (30/11/01)

Fajek, 30 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.