Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2001

Powrót na plaże Normandii?

Michał Bobrowski, 3 listopada 2001, 09:01

Dotychczas największa ilość mod-ów powstawała (i nadal powstaje...) na bazie znanych gier takich jak Half-Life czy Quake III. Być może do tego grona dołączy wkrótce znakomita gra taktyczna Operation Flashpoint. Trzeba przyznać, że ten tytuł wydaje się być „wręcz idealną” platformą dla realizacji wielu ciekawych pomysłów mod-ów, co zresztą zaowocowało już ogłoszeniem kilku projektów. Jednym z nich jest Invasion 1944.

Robaki powrócą...

Michał Bobrowski, 3 listopada 2001, 08:35

Na początku przyszłego roku za sprawą firmy LEM w sprzedaży powinna pojawić się kolejna gra, z sympatycznymi robakami w roli głównej. Worms Blast 3D, bo o tym tytule mowa, to kolejna część serii Worms, której twórcami są członkowie Team 17. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a jej cena nie przekroczy 50 zł...

Dwa "gorące" tytuły już w sprzedaży...

Michał Bobrowski, 3 listopada 2001, 08:12

Na amerykańskie półki sklepowe dotarły już dwa, bardzo interesujące tytuły. Pierwszym z nich jest wydany przez Ubi Soft Entertainment Rogue Spear: Black Thorn, drugim natomiast dzieło programistów z Mumbo Jumbo czyli Myth III: The Wolf Age. Warto zauważyć, że oba te tytuły zostaną wydane w Polsce przez firmę Play It.

Deadly Dozen - Demo

Solnica, 3 listopada 2001, 02:18

Ponownie dane mi jest pisać o grze próbującej odtworzyć realia II Wojny Światowej, tym razem za sprawą gry Deadly Dozen, której grywalne demo znajdziecie w naszym dziale Pliki.

Medal of Honor: Allied Assault demo w grudniu

Solnica, 3 listopada 2001, 00:20

Na pełną wersję Medal of Honor: Allied Assault na PC będziemy musieli jeszcze trochę poczekać (planowana data wydania to luty 2002), nieco wcześniej bo w okolicy świąt Bożego Narodzenia autorzy gry udostępnią jej multiplayerowe demo.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (03/11/01)

Solnica, 3 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatnich dwóch dób.