Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 listopada 2001

HALO będzie na PC!
HALO będzie na PC!

Fajek, 9 listopada 2001, 15:03

2 lata temu kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze screeny z Halo, posiadacze komputerów klasy PC wręcz oszaleli na punkcie tego tytułu. Atmosferę podgrzewały kolejne zdjęcia, filmy i „trailery” pokazywane na targach E3. Gdy nagle, jak grom z jasnego nieba, poinformowano, że Halo ukaże się na konsolę Xbox – nową konsolę, prosto od Microsoftu.

Poradnik do Z: Steel Soldiers

Michał Bobrowski, 9 listopada 2001, 14:10

W dniu dzisiejszym na łamach naszego działu Poradniki zamieściliśmy garść porad związanych z konfliktem pomiędzy TransGlobal Industries i MegaCom Corporation. Mowa tu oczywiście o udanej strategii czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers...

Beta Test Myth 3: Era Wilka

Fajek, 9 listopada 2001, 13:29

Myth: The Fallen Lords – gra lansowana słowami: „pierwszy w pełni trójwymiarowy RTS, wykorzystujący akcelerację 3D”. To był rok 1997. W 1998 pojawił się Myth 2: Soulblighter, kolejna część sagi. Niebawem do naszych rąk trafi trzecia część pod tytułem Myth 3: Wolf Age (Era Wilka).

THQ Inc. zamierza kupić Rainbow Studios

Sznur, 9 listopada 2001, 13:22

Jak na razie plany przejęcia Rainbow Studios przez THQ Inc. są w początkowej fazie rozmów, zakończonych podpisaniem listu intencyjnego. Rainbow Studios to zasłużony producent działający w branży gier video nieustannie od blisko piętnastu lat.

Recenzja C & C - Red Alert 2: Yuri's Revenge

Fajek, 9 listopada 2001, 11:42

Standardowym krokiem przedłużenia żywotności produktu jakim jest gra komputer jest wydanie do niej rozszerzenia (tzw. expansion pack). Z metody tej korzysta dość często Westwood. Tak też uczynił z grą C&C: Red Alert 2 wydając do niej rozszerzenie pod tytułem Yuri’s Revange.

Colin McRae Rally 3.0 - kolejne informacje

Fajek, 9 listopada 2001, 10:15

Codemaster udzielił kilku nowych informacji na temat flagowego produktu firmy jakim jest gra Colin McRae Rally 3.0. Równocześnie Codemaster zaprezentował model samochodu jakim będzie jeździł tytułowy kierowca.

Międzynarodowy turniej Age of Empires II rozstrzygnięty

Łosiu, 9 listopada 2001, 10:10

Na początku sierpnia bieżącego roku, firma Microsoft poinformowała o szczegółach międzynarodowego turnieju Age of Empires II: The Conquerors. Wówczas to wszyscy spekulowali, kto wygra i otrzyma nagrodę w wysokości 50,000 dolarów. Po ostatniej finałowej walce rozegranej w Redmond zwycięzcą został zawodnik z Korei Południowej - Byung Geon Kang.

Pod niebem Afganistanu...

Michał Bobrowski, 9 listopada 2001, 09:48

Wydarzenia współczesnego świata, a szczególnie konflikty zbrojne chyba najszybciej mają swoje odzwierciedlenie w... symulatorach lotu. Już w kilka dni po rozpoczęciu działań zbrojnych miłośnicy tego gatunku na gwałt przygotowują mapy i kampanie oparte na aktualnych wydarzeniach. Tak było w przypadku bombardowań Jugosławii (gdzie stworzony do Falcona 4.0 dodatek Balkan Theater nadal cieszy się dużą popularnością...), tak jest i teraz...

Warcommander "Gold"

Łosiu, 9 listopada 2001, 09:16

Jeżeli graliście już w Sudden Strike’a oraz w Commandos’a i szukacie czegoś pośredniego pomiędzy dowodzeniem całą armią składającą się z setek jednostek, a prowadzeniem kilku odważnych żołnierzy na terenie wroga to właśnie dziś ozłocony Warcommander może stać się ukoronowaniem waszych pragnień.

Oficjalna strona Tennis Masters Series

Łosiu, 9 listopada 2001, 08:53

Francuska firma Microids uruchomiła oficjalną stronę internetową gry o tytule „Tennis Masters Series”. Wszyscy zainteresowani znajdą na niej sporo informacji o grze, screeny, krótką charakterystykę poszczególnych kortów tenisowych, demo gry oraz obszerny opis zasad tenisa.

Battle Realms leci do sklepów

Łosiu, 9 listopada 2001, 08:47

O strategii czasu rzeczywistego Battle Realms słyszeliśmy już nie raz. Liczne zapowiedzi, screeny z gry, a nawet wypowiedź naszego redakcyjnego kolegi, który dzięki uprzejmości firmy LEM przez chwilę widział wczesną wersję beta gry, utwierdziły nas w przekonaniu, że na ten produkt warto czekać. Dziś nadeszła ta chwila. Jak poinformował wydawca, firma Crave Entertainment - Battle Realms – trafił do zachodnich sklepów.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (09/11/01)

Fajek, 9 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.