Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 listopada 2001

Konkurencja dla Shogun'a?

Michał Bobrowski, 4 listopada 2001, 14:11

Historia i kultura krajów Dalekiego Wschodu była już inspiracją dla stworzenia niejednej gry komputerowej. Do szczególnie udanych produktów należy niewątpliwie zaliczyć znakomitą grę strategiczną Shogun: Total War. Fabułą tej gry był jeden z bardzie burzliwych okresów w historii XVI wiecznej Japonii - okres Sengoku. Tematyka ta okazała się na tyle ciekawa, że... również inni programiści, tym razem z kanadyjskiej firmy Magitech Corporation wykorzystali ją do stworzenia własnej gry...

Udostępniono demo gry Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park

Solnica, 4 listopada 2001, 14:09

Było już coś dla prawdziwych twardzieli (Deadly Dozen) i dla maniaków prędkości (Ballistics), usatysfakcjonowani powinni być również stratedzy (Myth III: The Wolf Age i Primitive Wars). Teraz przyszła kolej na naszych milusińskich – dla nich mamy demo gry Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park.

Co słychać w... tłoczni?

Michał Bobrowski, 4 listopada 2001, 13:26

W dwóch różnych rejonach tego świata do tłoczni powędrowały dwa interesujące tytuły: Electronics Arts aktualnie „tłoczy” najnowszy dodatek do The Sims, czyli Hot Date, natomiast niemiecki JoWood Productions zakończył właśnie prace nad wyścigami samochodowymi Rally Trophy. Warto wspomnieć, że oba te tytuły zostaną wydane również w Polsce.

Ballistics - Demo

Solnica, 4 listopada 2001, 13:16

Refleks? Wymagany bardzo wysoki. Dlaczego? Ballistics to najszybsza gra w jaką dane mi było do tej pory grać. Sam tytuł wskazuje zresztą na to, iż prędkości jakie można w niej rozwijać są zawrotne.

Konkursy, konkursy...

Michał Bobrowski, 4 listopada 2001, 12:41

Oryginalne gry można wygrać nie tylko na łamach naszego Serwisu Informacyjnego. Wszystkich miłośników piłki nożnej, a w szczególności tych, którzy pasjonują się „menedżerami” piłkarskimi zapraszam do odwiedzenia, znajdującego się w Federacji GRY-OnLine, Centrum Championship Managera, gdzie w nowym konkursie do wygrania jest...