Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 listopada 2001

Opublikowaliśmy recenzję filmu Planeta Małp

Solnica, 7 listopada 2001, 15:31

26 października miała miejsce polska premiera dystrybuowanego w naszym kraju przez Syrena Entertainment Group filmu „Planeta Małp”. Reżyser - Tim Burton, postanowił, że nie będzie robić klasycznego remake’u i zdecydował się pokazać całą opowieść zupełnie od nowa. Jaki jest efekt takiego posunięcia, możecie dowiedzieć się (o ile nie byliście jeszcze w kinie) z zamieszczonej dzisiaj na naszych łamach recenzji filmu.

Kolejne gry z JoWooD ozłocone

Sznur, 7 listopada 2001, 13:51

Austriacka firma JoWooD poinformowała o zakończeniu prac jednocześnie nad dwoma kolejnymi tytułami. A przecież kilka dni temu „ozłocone” zostały wyścigi Rally Trophy. Tym razem do tłoczenia gotowy jest izometryczny cRPG Gorasul: Legacy of the Dragon oraz bojowy symulator czołgu Panzer Elite.

Recenzja World War III: Black Gold

Fajek, 7 listopada 2001, 13:13

World War III – ten termin, szczególnie ostatnio, wywołuje dość niezdrowe emocje wśród wielu osób. Tymczasem na półki sklepowe trafiła gra krakowskiej grupy Reality Pump, pod jakże „aktualnym” tytułem – World War III: Black Gold.

Promocyjna przedsprzedaż

Michał Bobrowski, 7 listopada 2001, 12:35

Do 11 listopada włącznie można skorzystać z korzystnej promocji przy składaniu zamówienia na niektóre gry, których premiera będzie miała miejsce w najbliższych tygodniach. Lista tych gier przedstawia się następująco:

Kohan: Ahriman's Gift w sklepach

Łosiu, 7 listopada 2001, 12:22

Kohan: Ahriman's Gift, samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego Kohan: Immortal Sovereigns powędrował dziś do zachodnich sklepów.

Arcturus zapowiedziany

Łosiu, 7 listopada 2001, 10:50

Angielski zespół BlueInca Studios poinformował, iż pracuje obecnie nad strategią czasu rzeczywistego z elementami akcji, osadzoną w realiach science-fiction. Gra nosi tytuł Arcturus.

Bandyci na szóstej!

Michał Bobrowski, 7 listopada 2001, 10:29

Otwarta została oficjalna strona kolejnego projektu koreańskiej firmy TargetWare, gry Target Rabaul. Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat tego tytułu pojawiły się na przełomie maja i czerwca. Jego akcja rozgrywać się będzie na Pacyfiku w latach II Wojny Światowej, od dnia 7 grudnia 1941, czyli japońskiego ataku na Pearl Harbor, aż po 15 sierpnia 1945, czyli do dnia zakończenia walk.

Peryskop w górę!

Michał Bobrowski, 7 listopada 2001, 10:02

Dobra wiadomość dla miłośników broni podwodnej! Z informacji, które właśnie nadeszły z OKW jednoznacznie wynika, że... przesłana do naszej Redakcji wersja Silent Huntera II była jeszcze mocno niedopracowana, a produkt finalny zapowiada się dużo lepiej. To dobrze, gdyż po testowaniu tej wersji byłem, delikatnie mówiąc, „nieco” zdenerwowany...

IL-2 Sturmovik "Gold"

Łosiu, 7 listopada 2001, 09:03

IL-2 Sturmovik, symulator lotniczy, który na pewno stanie się wydarzeniem sezonu, został definitywnie ukończony. Wydawca gry, firma Ubi Soft poinformowała, że gotowa jest już płyta matka, gra leci właśnie do tłoczni i 20 listopada znajdzie się w zachodnich sklepach.

Przykre doniesienia z Electronic Arts

Łosiu, 7 listopada 2001, 08:58

Wczorajsze doniesienia o problemach Multiplayer Battletech 3025 okazały się prawdziwe. Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że nie wyda BattleTech 3025, a na dodatek firma przekazała smutną wiadomość dotyczącą serwisu EA Platinum (części portalu EA.com). Mianowicie kończy on swą działalność.

Silent Hunter II w sklepach

Łosiu, 7 listopada 2001, 08:47

Długo oczekiwana symulacja łodzi podwodnych Silent Hunter II: WWII U-Boat Combat Simulator trafiła nareszcie na zachodnie półki sklepowe. Jak do tej pory zapowiedzi tej gry wzbudzały podziw i przyspieszały bicie serc u większości fanów morskich zmagań okresu II Wojny Światowej. Czy wersja finalna spełni oczekiwania graczy, czy też pozostawi uczucie niesmaku – niedługo się okaże.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (07/11/01)

Fajek, 7 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.