Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 listopada 2001

Railroad Tycoon II: Platynowa Edycja

Michał Bobrowski, 8 listopada 2001, 15:45

Już wkrótce dzięki firmie Play It na rodzime półki sklepowe trafi Platynowa Edycja gry Railroad Tycoon II. Cena tej wersji została ustalona na bardzo korzystnym poziomie 69 zł!

Spotkanie na LV-1201 już wkrótce

Fajek, 8 listopada 2001, 15:22

Arrghhh.... Aliens vs Predator 2 nadchodzi! Już niedługo każdy kto, tylko będzie miał ochotę, będzie miał szansę zmierzyć się z dwiema innymi rasami na planecie LV-1201 wcielając się w postać kolonialnego żołnierza. Ci, którzy mają „obcorasowe” ciągoty (Alien rox!) zawsze mogą zabawić się w odgryzanie głów czy nabijanie na dzidę.

Microsoft – czy uda mu się zarobić na konsoli Xbox?

Łosiu, 8 listopada 2001, 13:04

Zdolni amerykańscy analitycy z Wall Street przeprowadzili obliczenia na dużą skalę, z których jednoznacznie wynika, że gigant z Redmond do końca roku fiskalnego 2004 straci na sprzedaży swojej konsoli miliard dolarów i to pod warunkiem, że okaże się ona sukcesem rynkowym.

Dwa nowe poradniki...

Michał Bobrowski, 8 listopada 2001, 12:12

Życie nie tylko gangstera, lecz również żołnierza walczącego z tajnym stowarzyszeniem GHOST nie należy do najłatwiejszych. Z myślą o tych, którzy napotkali jakiekolwiek trudności po wcieleniu się w tych „dwóch panów” w dniu dzisiejszym jednocześnie opublikowaliśmy dwa poradniki. Pierwszy z nich dotyczy gry Gangsters 2: Vendetta, drugi natomiast – Conflict Zone.

Złych informacji ciąg dalszy...

Łosiu, 8 listopada 2001, 11:42

Niedawno informowaliśmy o zamknięciu hiszpańskiego wydawcy Dinamic Multimedia, a teraz do listy firm zajmujących się grami komputerowymi, które nie wytrzymały panującego obecnie kryzysu dołączył (jeszcze nie oficjalnie) znany hiszpański producent Rebel Act Studios, twórca Severance: Blade of Darkness.

„Wielki Festyn Smerfów” w sklepach

Łosiu, 8 listopada 2001, 10:45

Firma Techland poinformowała, że dzisiaj ma swoja premierę nowa gra przygodowo-zręcznościowa dedykowana najmłodszym użytkownikom komputerów i wielbicielom niebieskich Smerfów - „Wielki Festyn Smerfów”.

IV Mistrzostwa Polski FIFA 2002

Łosiu, 8 listopada 2001, 10:07

Wszystkich fanów piłki nożnej (a jest was dużo patrząc na liczne wątki na naszym forum), informujemy, że piątego grudnia bieżącego roku w hipermarkecie Hypernova w Radomiu odbędą się IV Mistrzostwa Polski FIFA 2002.

Recenzja Sub Command

Fajek, 8 listopada 2001, 10:04

Dziś mamy coś dla „podwodniaków” – recenzję Sub Command: Seawolf, Akula, 688(I). Czy Sub Command jest równie dobry co poprzednia gra firmy Sonalysts, 688(I) Hunter/Killer?

Comanche 4 „ozłocony”

Solnica, 8 listopada 2001, 09:44

Comanche 4, zręcznościowy symulator śmigłowca bojowego Sikorsky - RAH66 Comanche wszedł w fazę Gold (powędrował do tłoczni) i dokładnie za tydzień (15 listopada) powinien trafić na półki zachodnich sklepów.

Etherlords i Star Trek: Armada II "Gold"

Łosiu, 8 listopada 2001, 09:16

W dniu dzisiejszym dwie gry strategiczne, Star Trek: Armada II z firmy Activision oraz Etherlords z firmy Fishtank Interactive weszły w ostatnią, złotą fazę produkcji i obie powinny trzynastego listopada znaleźć się w zachodnich sklepach.

Nowe wieści o Deus Ex 2 oraz Thief 3

Łosiu, 8 listopada 2001, 09:00

Po kilkumiesięcznej przerwie firmy Eidos oraz Ion Storm podały nową informację dotyczącą swoich dwóch nadchodzących pozycji - Deus Ex 2 oraz Thief 3. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że obie gry będą wykorzystywały bardzo nowoczesny silnik graficzny Unreal’a, teraz wiadomo, że za odtworzenie warunków fizycznych odpowiadał będzie również bardzo zaawansowany engine irlandzkiej firmy Havok.

Grabić, palić i zabijać - czyli być potworem w EverQuest

Łosiu, 8 listopada 2001, 08:53

Wobec rosnącej konkurencji ze strony coraz większej liczby gier przeznaczonych do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet, firma Sony stara się jak najbardziej uatrakcyjnić swój produkt – EverQuest. Właśnie wypuściła specjalną łatkę, dzięki której gracze mogą stać się jednym z podstawowych monstrów (typu ork czy gnoll) wstępujących w grze.

Supercar Street Challenge jedzie do sklepów

Łosiu, 8 listopada 2001, 08:45

Ku uciesze wszystkich samochodo-maniaków, w tym i naszego redakcyjnego speca od czterech kółek – Fajka – najnowsze wyścigi z firmy Activision, pt. „Supercar Street Challenge” znalazły się w sprzedaży. Niestety tylko na zachodzie.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (08/11/01)

Fajek, 8 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.