Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 listopada 2001

Dungeon Siege dopiero w kwietniu 2002

Sznur, 2 listopada 2001, 17:10

Po nie tak dawnej informacji o przesunięciu premiery Dungeon Siege na przyszły, Microsoft i Gas Powered Games oficjalnie określiły datę wydania tego niezwykle oczekiwanego tytułu na kwiecień 2002. Według szefa projektu prace nad grą już od ośmiu miesięcy znajdują się w fazie alfa, obecnie przechodząc w fazę beta. Oznacza to, iż zespół skoncentruje się na optymalizacji kodu, zbalansowaniu gry oraz poprawianiu błędów.

Nadchodzi komputerowa wersja "Pottermanii"...

Michał Bobrowski, 2 listopada 2001, 11:50

Do światowej premiery pierwszej filmowej ekranizacji prozy J.K. Rowling opowiadającej o przygodach młodego czarodzieja, Harry’ego Pottera pozostało już tylko 2 dni. (4 listopada w Londynie...). W niecałe 2 tygodnie później (16 listopada) film wejdzie na ekrany kin amerykańskich (do nas, niestety dotrze on dopiero... 18 stycznia 2002 roku). Równocześnie z amerykańską premierą w sprzedaży na całym świecie powinien pojawić się również najnowszy produkt Electronic Arts Games, czyli gra oparta na pierwszej z serii powieści, wydanej w Polsce pod tytułem „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Co bardzo ważne – gra Harry Potter and the Sorcerer’s Stone, dzięki firmie IM Group pojawi się również na rodzimych półkach sklepowych!

Co nowego w Przeglądzie Prasy

Michał Bobrowski, 2 listopada 2001, 11:17

Dzisiaj w naszym dziale Przegląd Prasy znajdziecie zapowiedzi najnowszych numerów dwóch czasopism wydawnictwa Future Network Poland: CD Action i PC Format. Oba tytuły powinny pojawić się w kioskach w pierwszej połowie przyszłego tygodnia.

Dark Age of Camelot nadal na szczycie

Łosiu, 2 listopada 2001, 07:35

Minął kolejny tydzień, a najnowszy MMOcRPG firmy Mythic Entertainment - Dark Age of Camelot - nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu listy NPD, wyprzedzając takie „chodliwe” tytuły jak Command & Conquer Yuri's Revenge, The Sims czy Diablo II: Lord of Destruction.

Europa Universalis II „ozłocona”

Solnica, 2 listopada 2001, 00:32

Strategy First poinformowało o zakończeniu prac nad grą Europa Universalis II, tytuł ten powędrował do tłoczni i wkrótce pojawi się na półkach sklepowych w Stanach.