Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2001

Project I.G.I. 2 zapowiedziany!

Sznur, 1 listopada 2001, 18:36

Szwedzka firma Interloop Studios oficjalnie przyznała, że pracuje nad kontynuacją znanej gry akcji FPS Project I.G.I. Co najciekawsze, druga część posiadać będzie tryb multiplayer z możliwością rozgrywek drużynowych. Zmienił się również wydawca gry, gdyż prawa do I.G.I. 2 kupiła firma Codemasters (część pierwszą wydał Eidos).

Ultima Online: Lord Blackthorn's Revenge

Solnica, 1 listopada 2001, 14:40

Ultima Online to z pewnością najbardziej znana i kultowa gra z gatunku MMOcRPG. Od samego początku, tj. roku 1997 cieszyła się ona i nadal cieszy bardzo dużą popularnością wśród graczy (225 tyś. subskrybentów z ponad 50 krajów). W międzyczasie doczekała się ona wielu usprawnień i rozszerzeń – kolejnym z nich nad którym pracują obecnie ludzie z Origin, a który pojawi się w przyszłym roku będzie Ultima Online: Lord Blackthorn's Revenge.

„Polska Goola” w tłoczni...

Michał Bobrowski, 1 listopada 2001, 07:57

Do tłoczni „powędrowała” kolejna pozycja z aktualnego planu wydawniczego firmy Manta. Tym razem jest to stworzona przez programistów z włoskiej firmy Trecision gra piłkarska „Polska Goola”. Premiera tego tytułu nastąpi 3 grudnia.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (01/11/01)

Fajek, 1 listopada 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.