Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 grudnia 2001

"Zdarzenie w Stillwater"

Fajek, 1 grudnia 2001, 15:51

Dziś mamy dla Was tekst, który jest wprawdzie beletrystyką, jednak nawiązuje w dużym stopniu do bardzo popularnej gry cRPG ostatnich miesięcy – Arcanum.

Neverwinter Nights w planie wydawniczym....no właśnie kogo?

Łosiu, 1 grudnia 2001, 10:36

Wygląda na to, że firma Interplay Entertainment nie wyda Neverwinter Nights. Zgodnie z informacjami podanymi przez BioWare, umowa zawarta z firmą Interplay dotycząca wydania Neverwinter Nights została zerwana. Prawdopodobnie jest to też koniec długiej współpracy obu firm, która zaowocowała m.in. takim hitem jak Baldur's Gate.

Konkurs "Heli Heroes" zakończony

Rafii, 1 grudnia 2001, 10:13

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Heli Heroes”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę TopWare.

Świąteczna oferta Marksoftu

Łosiu, 1 grudnia 2001, 09:57

Firma Marksoft, poinformowała, że w ramach tzw. „sprzedaży gier na metry” 4 grudnia do sklepów trafią dwa specjalnie przygotowane zestawy gier, tj. zestaw „1 metr gier” oraz zestaw „2 Metr Gier”.

Flight Simulator 2002 dostępny już w Polsce

Fajek, 1 grudnia 2001, 00:23

Microsoft nieodparcie kojarzy się z systemem operacyjnym Windows i pakietem biurowym Office. Jednak firma ta od dawna stara się poszerzać swoją ofertę, oferując użytkownikom coraz to nowe produkty. Najlepszym przykładem niech będzie jeszcze ciepła po niedawnej premierze konsola Xbox. To jednak najnowsze kroki giganta z Redmond w dziedzinie rozrywki – pamiętajmy jednak, że firma Gatesa już od wielu lat raczy nas naprawdę wysokiej jakości grami. No, bo któż nie słyszał o flagowym produkcie Microsoftu – Flight Symulator? Premiera tej gry na zachodzie miała miejsce już jakiś czas temu, jednak polscy piloci aż do dziś musieli się zadowolić poprzednią wersją (chyba, że ktoś zdecydował się na sprowadzenie gry z zachodu). Dziś właśnie polski dystrybutor gier (i nie tylko) Microsoftu, firma APN Promise, wprowadził grę Flight Symulator 2002 Professional Edition do sprzedaży.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (01/12/01)

Fajek, 1 grudnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.