Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 grudnia 2001

Premiera nowej wersji Half Life Generacja, Loco-Commotion już wkrótce

Sznur, 3 grudnia 2001, 18:39

To nie koniec dobrych nowin dotyczących polskiego dystrybutora gier, firmy Play It. Mianowicie dzisiaj miała miejsce premiera kolejnej kolekcjonerskiej edycji nieśmiertelnego Half-Life. Tym razem jest to pakiet Half-Life Generacja v 2.5, zawierający oprócz podstawowej wersji gry cztery oficjalne dodatki.

Polska wersja Empire Earth w tłoczni

Sznur, 3 grudnia 2001, 18:19

Firma Play It zakończyła prace nad polonizacją oczekiwanej przez wszystkich miłośników strategii gry Empire Earth. Gra trafiła już do tłoczni, a wkrótce dostępna będzie w sklepach. Warto przypomnieć, iż jest to najnowsza produkcja twórców wyśmienitej Age of Epire, która łączy elementy kultowej serii Sid Meier’s Civilization z rozgrywką w czasie rzeczywistym.

Return to Castle Wolfenstein - wkrótce nowe dema

Solnica, 3 grudnia 2001, 15:52

Już wkrótce id Software udostępni singleplayer’owe demo Return to Castle Wolfenstein, w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się również kolejne demo przeznaczone dla rozgrywki wieloosobowej.

Unreal Tournament: Strike Force v.1.65

Solnica, 3 grudnia 2001, 15:46

Pojawiła się kolejna wersja (1.65) popularnego MOD’a do gry Unreal Tournament, który podobnie jak chyba najsłynniejszy w chwili obecnej Counter-Strike umożliwia wspólną zabawę graczy podzielonych na dwie przeciwne drużyny: terrorystów i antyterrorystów.

Dystrybucja gier Disney Interactive - wyjaśnienia

Sznur, 3 grudnia 2001, 14:59

Kolejne zamieszanie na rodzimym rynku dystrybutorów wywołała firma Disney Interactive. W piątek aż dwóch polskich dystrybutorów (Licomp EMPIK Multimedia i CD Projekt) przyznało się do podpisania umowy dystrybucyjnej z tym zasłużonym skądinąd producentem gier dla najmłodszych. Na zaistniałą sytuację jako pierwsi zareagowali przedstawiciele firmy LEM, wystosowując sprostowanie prasowe. CD Projekt jak na razie nie zabrał głosu w tej drażliwej sprawie.

Konkurs "FIFA 2002" zakończony

Rafii, 3 grudnia 2001, 14:53

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „FIFA 2002”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę IM Group.

Nowe symulatory kosmicze twórców X-Beyond the Frontier

Sznur, 3 grudnia 2001, 13:59

Okazuje się, iż niemiecki zespół Egosoft, odpowiedzialny za stworzenie znanej serii kosmicznych symulatorów we wszechświecie X (X-Beyond the Frontier, X-Tension), wcale nie próżnuje. Po pierwsze kończy prace nad kontynuacją tej serii p.t. X2 The Threat, równocześnie pracując nad symulatorem do rozgrywki sieciowej X2 Online Universe.

Rally Trophy PL już w środę

Solnica, 3 grudnia 2001, 13:12

Jak poinformował nas CD Projekt, już w tą środę na półki polskich sklepów trafi Rally Trophy PL, rajdy samochodowe w których dane nam będzie zasiąść w takich klasycznych sportowych cudeńkach jak: Ford Cortina, Fiat 600 Abarth czy Morris Mini Cooper i ścigać się nimi po malowniczych trasach umiejscowionych między innymi w Rosji, Finlandii czy też Szwajcarii.

cRPG w alternatywnym świecie Dzikiego Zachodu

Sznur, 3 grudnia 2001, 13:01

Już w połowie przyszłego roku wszyscy miłośnicy gier cRPG będą mogli poznać zupełnie nowy system gier RPG. Po zakosztowaniu w Advanced Dungeons & Dragons (starsze tytuły z SSI, seria Baldur’s Gate, Pool of Radiance) czy strategii na podstawie Warhammer Epic i Warhammer Fantasy Battle przyszła kolej na komputerową wersję systemu Deadlands: The Weird West.

Recenzja Empire Earth

Solnica, 3 grudnia 2001, 12:38

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż stworzona przez zespół Stainless Steel Studios - Empire Earth, może być najlepszą strategią czasu rzeczywistego końca tego roku. O tym czy tak będzie naprawdę przekonamy się już wkrótce (gra trafi do sprzedaży w Polsce dokładnie na św. Mikołaja :-), tymczasem aby umilić Wam oczekiwanie zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach recenzję tego tytułu.

Anarchy Online - druga szansa

Solnica, 3 grudnia 2001, 10:57

Funcom udostępnił swoim byłym subskrybentom, którzy zrezygnowali z grania w Anarchy Online możliwość trzydziestodniowego, darmowego zapoznania się z grą w jej obecnej postaci.

Ciemna strona dema Quake 4

Łosiu, 3 grudnia 2001, 10:44

W weekend ku uciesze setek fanów gier akcji/FPP pojawiło się na sieci demo Quake 4. Niestety radość ta trwała tylko do momentu instalacji, kiedy to pokazała się „mroczna strona” dema. Mianowicie, malutki, tyci, wirusek o dźwięcznej nazwie [email protected]

Produkcja Xbox’ów na rynek europejski rozpoczęta

Solnica, 3 grudnia 2001, 10:11

Microsoft poinformował o rozpoczęciu produkcji Xbox’ów przeznaczonych dla graczy zamieszkujących na starym kontynencie – chce w ten sposób odpowiednio przygotować się do zapowiedzianej na 14 marca 2002 roku europejskiej premiery swojej konsoli.