Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2001, 18:39

autor: Sznur

Premiera nowej wersji Half Life Generacja, Loco-Commotion już wkrótce

To nie koniec dobrych nowin dotyczących polskiego dystrybutora gier, firmy Play It. Mianowicie dzisiaj miała miejsce premiera kolejnej kolekcjonerskiej edycji nieśmiertelnego Half-Life. Tym razem jest to pakiet Half-Life Generacja v 2.5, zawierający oprócz podstawowej wersji gry cztery oficjalne dodatki.

To nie koniec dobrych nowin dotyczących polskiego dystrybutora gier, firmy Play It. Mianowicie dzisiaj miała miejsce premiera kolejnej kolekcjonerskiej edycji nieśmiertelnego Half-Life. Tym razem jest to pakiet Half-Life Generacja v 2.5, zawierający oprócz podstawowej wersji gry cztery oficjalne dodatki: Opposing Force i Uplink do gry single player oraz Couter-Strike i Team Fortress do gry w trybie multiplayer, oraz industrialny kubek z emblematem gry. Od poprzedniej wersji Generacji różni się tylko dodatkową płytą CD zawierającą zestaw najlepszych dodatkowych modów oraz kompendium wiedzy o grze w postaci off-line'owej strony www. Ponieważ w zestawie nie ma jeszcze najnowszego dodatku Blue Shift, możemy spodziewać się jeszcze kolejnych wersji Half Life Generacja.

Play It przygotowuje się również do wypuszczenia czeskiej gry Loco-Commotion: Zabawkowe pociągi. Jest gra logiczno-familijna, w której musimy bezpieczne przeprowadzić modele pociągów z jednego punktu na mapie do drugiego, odpowiednio ustawiając zwrotnice, usuwając przeszkody czy budując tunele i mosty. Gra w polskiej wersji językowej trafi do sklepów 7 grudnia w cenie 69 zł. Jako dodatek w pudełku znajdzie się pełna wersja gry Family Fun: Train Town.