Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 grudnia 2001

Czy wojownicy pracują na etatach?

Soulcatcher, 9 grudnia 2001, 18:14

Czy nie interesowało was zawsze co się dzieje z waszym komputerowym herosem gdy przestaje już wyrzynać tłumy potworów lub też ratować dziewice w potrzebie? Mogę wam na przykładzie Dark Age of Camelot opowiedzieć jak wygląda dzień powszedni bohatera.

Czy musimy (chcemy) kupować drogie gry ?

Soulcatcher, 9 grudnia 2001, 16:41

Większość z nas odpowie „NIE”, lecz tylko z pozoru odpowiedź ta wydaje się tak prosta. Nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać czy też reklamować, chciałbym tylko rozważyć kwestię czy postawione w ten sposób pytanie ma sens.

Powstają gry z hobbitami w roli głównej

Sznur, 9 grudnia 2001, 14:50

Firma Universal Interactive, która jest częścią Vivendi Universal Publishing, postanowiła stworzyć gry komputerowe rozgrywające się w Śródziemiu, dobrze znanym świecie fantasy powstałym w umyśle mistrza J.R.R. Toliena. Mają to być gry oparte głównie o sagę „Władca Pierścieni” przeznaczone na komputery PC oraz konsole nowej generacji.

Nowe gry Wanadoo

Sznur, 9 grudnia 2001, 14:47

Europejski wydawca Wanadoo coraz prężniej wkracza na rynek. W jego najnowszym planie wydawniczym pojawiły się dwa nowe tytuły przeznaczone na PC.

Czy Microsoft kupi Take-Two Interactive?

Sznur, 9 grudnia 2001, 14:45

Po olbrzymim sukcesie gry Max Payne oraz oczekiwanym hicie Duke Nukem Forever, skazanym na pewny sukces, Microsoft przymierza się do zakupu wydawcy obu tytułów, firmy Take-Two Interactive. Spowodowane jest to rzecz jasna niedawną premierą konsoli Xbox, na którą Microsoft nieustannie poszukuje producentów gier komputerowych.