Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 grudnia 2001

Ankiety - jedna się kończy, druga się zaczyna...

Fajek, 2 grudnia 2001, 15:44

Dziś zakończyła się ankieta „Którą konsolę chcielibyście dostać od Św. Mikołaja?”. Jedno z niej wynika na pewno. W tym roku będzie można poznać Św. Mikołaja nie po długiej brodzie i czerwonym ubraniu, a po wielkim worku, wyładowanym niebiesko-fioletowymi pudełkami z napisem PS2.

Xbox tylko do gier?

Fajek, 2 grudnia 2001, 12:49

Premiera Xbox’a już za nami. Ludzie grają w te kilka gier, które notabene są naprawdę dobre (Dead or Alive 3, Halo, Projekt Gotham Racine), dostępnych aktualnie na konsolę. Jednak Xbox jest używany jedynie do gier. Przypomnijmy sobie zapowiedzi przedstawicieli Microsoftu sprzed 2 lat, kiedy twierdzili oni, iż opracują swojego rodzaju multimedialną stacje domową do takich zastosowań jak gry, muzyka, filmy, telewizja interaktywna czy Internet. Czyżby pierwotne plany MS miały „spalić na panewce”? Czy Xbox to kolejna zabawka tylko dla graczy?

Ciągnąc osiem tysięcy ton ładunku – czyli kolejny dodatek do Microsoft Train Simulator

Łosiu, 2 grudnia 2001, 09:45

Firma Abacus Software wypuściła kolejny, po Train Sim Roundhouse, dodatek do gry Microsoft Train Simulator. Nosi on nazwę LTV-Erie Mining Company Trainset.

Steel Beasts 2 opóźniony

Łosiu, 2 grudnia 2001, 09:33

Niestety, wydanie kontynuacji zaawansowanego symulatora współczesnej broni pancernej Steel Beasts 2 opóźniło się. Przypominam, że początkowo producent, firma eSim Games zapowiadała, że Steel Beasts 2 zostanie wydany w marcu 2002 roku. Obecnie wiadomo już, że nastąpi to kilka miesięcy później, nie podano jednak konkretnej daty premiery.