Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2001

GRY-ONLINE - ZRÓB TO SAM !

Soulcatcher, 8 grudnia 2001, 15:19

W dążeniu do udoskonalenia portalu GRY-OnLine dajemy wam możliwość zrealizowania waszych wizji dotyczących „serwisu idealnego”. Na Forum Dyskusyjnym od dawna już toczą się dyskusje jakie rozwiązania będą najlepsze. Teraz i Ty też możesz zgłosić swoje postulaty, w specjalnie do tego celu założonym wątku, a my obiecujemy iż dołożymy wszelkich starań aby zostały one zrealizowane.

Nowa strona w Federacji – Silent Hunter 2

Soulcatcher, 8 grudnia 2001, 13:01

Dzisiaj w dziale Federacja GRY-OnLine otwarta została nowa strona tematyczna poświęcona symulatorowi niemieckich okrętów podwodnych z czasów II Wojny Światowej, grze Silent Hunter II.

NovaLogic przenosi Delta Force na PlayStation 2

Sznur, 8 grudnia 2001, 12:15

Firma NovaLogic, znana z wielu doskonałych symulacji i gier akcji (Armored First, Comanche), postanowił wydać pierwszą grę na platformę PlayStation 2. Będzie to popularna na całym świecie seria Delta Force, która w wersji na PS2 ukaże się jesienią 2002 r.

Powrót klasycznej strzelanki w wielkim stylu

Sznur, 8 grudnia 2001, 11:47

W styczniu 2002 TopWare Poland wyda zręcznościową strzelankę kosmiczną SOLARIS 104. Gra wykorzystuje najnowsze zdobycze grafiki utrzymując klasyczny styl platformowej rozgrywki. Akcja przenosi nas w przyszłość, w lata, kiedy wiele cywilizacji walczy o przejęcie kontroli nad Galaktyką. Gracz wciela się w rolę pilota, który zostaje przydzielony do udziału w największym i najniebezpieczniejszym zadaniu, o kryptonimie "SOLARIS".

Własna tajna organizacja w Delta Green

Sznur, 8 grudnia 2001, 10:39

Zespół Flying Lab Software, który nie dawno wypuścił Rails Across America, ujawnił za co zabierze się w następnej kolejności. Będzie to gra zatytułowana Delta Green, oparta na popularnej na zachodzie serii papierowych RPG z elementami strategii, których motywem przewodnim są ukrywane przed społeczeństwem tajemnice rządowe.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (08/12/01)

Fajek, 8 grudnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.