Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2004, 13:48

autor: Łosiu

Nowe szaty króla, czyli tech-demo Far Cry 2

We wrześniu 2003 roku, jeszcze przed premierą Far Cry, prezes firmy Crytek Studios, developera tej gry, potwierdził iż jego podwładni rozpoczęli prace nad sequelem Far Cry’a. Co więcej padły wówczas słowa „Tak, będziemy tworzyć sequel, w którym użyjemy zmodernizowanej wersji silnika gry –FAR CRY”. Dziś ATI wraz z Crytek Studios wypuściło demo technologiczne nowej wersji engine’u Far Cry, co jednoznacznie możemy przetłumaczyć na następujące słowa – Far Cry 2 już blisko. Ponadto po jego obejrzeniu należy dopowiedzieć – i wygląda odjazdowo.

We wrześniu 2003 roku, jeszcze przed premierą Far Cry, prezes firmy Crytek Studios, developera tej gry, potwierdził iż jego podwładni rozpoczęli prace nad sequelem Far Cry’a. Co więcej padły wówczas słowa „Tak, będziemy tworzyć sequel, w którym użyjemy zmodernizowanej wersji silnika gry – FAR CRY” . Dziś ATI wraz z Crytek Studios wypuściło demo technologiczne nowej wersji engine’u Far Cry, co jednoznacznie możemy przetłumaczyć na następujące słowa – Far Cry 2 już blisko. Ponadto po jego obejrzeniu należy dopowiedzieć – i wygląda odjazdowo.

Wszystkich, których w jakiś sposób ominęła przyjemność grania w Far Cry’a, lub też nie wiedzą co to za gra, zapraszam do zapoznania się z naszą recenzją tego nietuzinkowego tytułu.