Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2010, 08:47

autor: omadaha

Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce

W najbliższym czasie fani postapokaliptycznej serii Fallout będą mieli szansę dowiedzieć się czegoś więcej o jej najnowszej odsłonie – Fallout: New Vegas.

W najbliższym czasie fani postapokaliptycznej serii Fallout będą mieli szansę dowiedzieć się czegoś więcej o jej najnowszej odsłonie – Fallout: New Vegas .

Oficjalna strona magazynu Xbox (OXM) opublikowała okładkę 57 numeru, z której wynika, że tematem przewodnim wydania, które ujrzy światło dzienne 24 lutego będzie gra Fallout: New Vegas.

Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #1

Informację o ujawnieniu szczegółów dotyczących New Vegas potwierdza wpis na tweeterze producenta Bethesdy Jasona „loonyboi” Bergmana, który oświadcza: „Cieszę się z powrotu do pracy. Czekam na szczegóły o Fallout: New Vegas, które pojawia się w nie tak bardzo odległej przyszłości.”

Do tej pory o Fallout: New Vegas nie było wiadomo zbyt wiele, albo też informacje pochodziły z niepewnych źródeł. Niedawno jeden z użytkowników poinformował na forum serwisu GameSpot.com ,New Vegas będzie tematem nowego numeru Game Informer. Plotkę tę jednak szybko zdementował Andrew Reiner, redaktor naczelny magazynu.

Wiadomość o publikacji informacji na temat nowej odsłony Fallout na łamach OXM pochodzi od samych redaktorów, dlatego gracze mogą być pewni, że dowiedzą się czegoś więcej o New Vegas 24 lutego 2010, chyba, że twórcy gry zdecydują się na wcześniejsze zdradzenie graczom, co czeka ich w nadchodzącym roku.

Oczekiwanie na nowe wydanie OXM fani Fallout mogą umilić sobie oglądając screeny z poczynań Vault Boya (maskotka serii), który obecnie wypoczywa przed kolejnym wyzwaniem, czekającym go gdy Bethesda ponownie będzie potrzebowała jego usług.

Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #2
Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #3
Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #4
Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #5
Nowe informacje o Fallout: New Vegas już wkrótce - ilustracja #6