Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2018, 16:45

autor: Vergil

Nowa mapa w H1Z1, odmieniony Event Pass do PUBG i inne wieści

Dzisiaj piszemy o nowej-starej mapie, która trafiła do pecetowego H1Z1, odmienionym Event Passie do Playerunknown's Battlegrounds oraz ankiecie opublikowanej przez Square Enix. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pecetowe H1Z1 z nową-starą mapą

Pecetowa wersja opartego na zasadach battle royale H1Z1 otrzymała nową mapę… choć nowa to nieco zbyt duże słowo, gdyż mowa o arenie opartej na Z1 doskonale znanej weteranom. Na mapie ochrzczonej mianem Outbreak (o wymiarach osiem na osiem kilometrów) fani z pewnością rozpoznają szereg miejsc znanych z oryginału, na czele z Rancho Taquito, Cranberry oraz Pleasant Valley. Twórcy wprowadzili jednak szereg zmian, które dotknęły przede wszystkim topografię terenu oraz wygląd zabudowy; autorzy chcieli w ten sposób zwiększyć przejrzystość całości. Pomimo że na ten moment nie podzielono się konkretami, deweloperzy nie wykluczają, że Outbreak trafi kiedyś także do wersji na PlayStation 4; tymczasem ekipa Daybreak Game Company radzi trzymać rękę na pulsie fanom mapy Z2, która w przyszłości również może zostać dostosowana do specyfiki trybu battle royale.

Na tym nie koniec, gdyż przygotowana przez twórców aktualizacja do pecetowego H1Z1 przynosi również pewne zmiany w mechanice rozgrywki, które w założeniach mają upodobnić zmagania do tych z klasycznego H1Z1 (obecnie funkcjonującego jako Just Survive); autorzy pochylili się między innymi nad animacjami, responsywnością sterowania i warstwą dźwiękową.

Ankieta Square Enix

Firma Square Enix opublikowała ankietę, za sprawą której gracze mogą niejako ukształtować jej przyszłość. Japoński wydawca pyta o preferowane przez nas platformy, ulubione serie (nie tylko z jego portfolio), gatunki i tryby, stopień zaufania do poszczególnych firm, stosunek do wersji cyfrowych i DLC czy choćby o opinię na temat marki Deus Ex. Wypełnienie kwestionariusza jest zadaniem na około piętnaście minut; kwadrans z życia warto poświęcić choćby dlatego, że spośród uczestników firma wylosuje czternastu szczęśliwców, którzy otrzymają 500 dolarów (około 1885 złotych) do wydania w jej sklepie.

W ankiecie Square Enix jest całkiem sporo Deus Eksa. - Nowa mapa w H1Z1, odmieniony Event Pass do PUBG i inne wieści - wiadomość - 2018-06-28
W ankiecie Square Enix jest całkiem sporo Deus Eksa.

Odmieniony Event Pass dla Playerunknown’s Battlegrounds

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o debiucie płatnego Event Passa w Playerunknown's Battlegrounds, dzięki któremu gracze mogą otrzymać ekskluzywne bonusy i przedmioty kosmetyczne w zamian za wykonywanie rozmaitych zadań i podejmowanie się wyzwań. Społeczność błyskawicznie skrytykowała pomysł PUBG Corp., więc twórcy zmienili obowiązujące zasady. Autorzy podnieśli dzienny limit punktów doświadczenia (z osiemdziesięciu na sto dwadzieścia) oraz zmniejszyli ilość czasu wymaganą do zaliczenia postępu misji; o szczegółach przeczytacie w oficjalnym komunikacie. Poprawki zadebiutowały już na serwerach testowych, a oficjalnie wejdą w życie „najszybciej jak to możliwe”.

PUBG Corp. nie pozostało głuche na krytykę ze strony graczy. - Nowa mapa w H1Z1, odmieniony Event Pass do PUBG i inne wieści - wiadomość - 2018-06-28
PUBG Corp. nie pozostało głuche na krytykę ze strony graczy.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Heroki
 2. Shikhondo: Soul Eater
 3. Fimbul
 4. Darkness Rises
 5. Omega Strike
 6. The World Ends With You: Solo Remix
 7. Gal Metal
 8. 1917 - The Alien Invasion DX
 9. Morning Star
 10. Night Call
 11. Beyond Blue

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Forgotten City E3 2018 trailer
 2. Redout: Space Assault E3 2018 trailer
 3. My Brother Rabbit zwiastun #1
 4. Shikhondo: Soul Eater zwiastun #1
 5. Fimbul zwiastun #1
 6. Nier: Automata zwiastun na premierę wersji na XOne
 7. Mega Man X Legacy Collection 1 + 2 zwiastun #1
 8. Fallout 76 Wstęp do rozgrywki multiplayer
 9. The Awesome Adventures of Captain Spirit zwiastun na premierę
 10. The Crew 2 zwiastun na premierę (PL)