Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2018, 17:47

autor: Vergil

Oto Hammond, czyli kolejny bohater Overwatcha (aktualizacja)

Do Overwatcha trafi dwudziesty ósmy bohater. Tym razem firma Blizzard Entertainment odda w nasze ręce chomika kontrolującego robota bojowego; fani spekulują, że to Hammond, któremu udało się uciec z Horizon Lunar Colony.

AKTUALIZACJA:

Firma Blizzard Entertainment ujawniła konkretne informacje na temat nowego herosa. Podejrzenia fanów były słuszne – nowym bohaterem jest Hammond, znany również jako Wrecking Ball. Mowa o chomiku, a zarazem operatorze robota zdolnego do przemiany w kulę, który w starciach robi użytek z potężnych karabinów (Quad Cannons), min wyrzucanych w ilościach hurtowych czy choćby tarcz chroniących przed ostrzałem nieprzyjaciela. Przydatny może okazać się również mechaniczny szpon, który, wykorzystywany niczym linka z hakiem, pozwoli mu na szybkie przemieszczanie się po polu bitwy. Hammond jest już dostępny na Publicznym Serwerze Testowym pecetowej wersji gry. Poniżej znajdziecie natomiast dwa materiały wideo prezentujące owego gryzonia.

Za pośrednictwem twitterowego profilu gry Overwatch firma Blizzard Entertainment ujawniła dwudziestego ósmego bohatera, który trafi do tej produkcji. Okazuje się, że twórcy pozwolą graczom wcielić się w chomika kontrolującego robota przywodzącego na myśl maszyny typu Droideka z uniwersum Gwiezdnych wojen.

A tak prezentuje się dwudziesty ósmy bohater Overwatcha. - Oto Hammond, czyli kolejny bohater Overwatcha (aktualizacja) - wiadomość - 2018-07-05
A tak prezentuje się dwudziesty ósmy bohater Overwatcha.

Choć jeszcze nie zostało to potwierdzone, fani spekulują, że ów gryzoń to Hammond, czyli drugi (obok Winstona) uciekinier z Kolonii księżycowej Horyzont, którego tożsamość była do tej pory trzymana w ścisłej tajemnicy. Wcześniejsza zajawka sugerowała, że podobnie jak Winston nowy bohater będzie genetycznie zmodyfikowanym naczelnym (na graffiti widocznym na ścianie można zobaczyć nie tylko napis Horizon, lecz także rysunki małp).

Tymczasem jeden z użytkowników Reddita już przed kilkoma dniami podzielił się z graczami swoimi wnioskami opartymi na ujawnionych przez twórców strzępkach informacji; otóż okazuje się, że uciekinier (znany również jako Specimen 8) mieszkał w klatce (w przeciwieństwie do Winstona, który spał w wygodnym łóżku), jadł marchewkę, przemieszczał się w szybach wentylacyjnych i korzystał ze środka transportu w kształcie kuli.

Z uwagi na fakt, że twórcy nie podzielili się jeszcze konkretami na temat nowej postaci, a także informacją na temat tego, kiedy trafi ona do gry, fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overwatch
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry