Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

nowe materiały - newsy i ciekawostki (3)

Poradnik: Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

Sznur, 13 listopada 2003, 18:31

Zapraszamy do skorzystania z ilustrowanego poradnika do kolejnego już dodatku do gry akcji Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough. Solucja prowadzi przez jedenaście misji z kampanii wojennej począwszy od walk w Afryce Północnej przez starcia na Sycylii, aż po krwawą batalię we Włoszech (m.in. pod Monte Casino).

Zapowiedź Vampire The Masquerade: Bloodlines

Łosiu, 13 listopada 2003, 10:29

„Vampire The Masquerade posiada licencje firmy White Wolf, twórcy „papierowego RPG” o tym samym tytule. Gra czerpać więc będzie z niego wszystko co najlepsze - przenosząc niezwykły klimat Świata Mroku na ekrany komputera i zachowując prawa nim rządzące. Po drugie wykonanie gry powierzono programistom ze studia Troika Games, uważanym obecnie za jeden z najlepszych zespołów zajmujących się grami RPG. I wreszcie po trzecie - Vampire The Masquerade: Bloodlines, będzie wykorzystywać silnik Half-life 2...” – wszystkich graczy zainteresowanych tym tytułem zapraszam do zapoznawania się z jego zapowiedzą, właśnie opublikowaną na łamach naszego serwisu.

Poradnik: Enter the Matrix

Sznur, 7 listopada 2003, 17:15

Enter the Matrix to ciekawa gra akcji, niezawierająca, co prawda, żadnych innowacyjnych elementów, ale oferująca to, co gracze lubią najbardziej – szybką, na niższych poziomach trudności nawet zupełnie bezstresową zabawę. Ta gra jest pewnym rozwinięciem fabuły filmu Matrix: Rewelacja i zawiera kilka ciekawych opowieści, wyjaśniających co nieco rozgrywające się w nim wydarzenia. - Opis przejścia gry na najwyższym poziomie trudności.

Need for Speed: Underground - pobierz demo!

Fajek, 4 listopada 2003, 15:26

Need for Speed to najbardziej znana seria gier wyścigowych na wszystkie platformy. Już niebawem na komputery PC oraz konsole trafi Need for Speed: Underground, czyli teoretycznie siódma odsłona NFS’a, tym razem wzorowana na filmach typu „Szybcy i wściekli”.

Poradnik: Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Sznur, 31 października 2003, 17:53

Poradnik do Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy pomaga w zrozumieniu działania wszystkich rodzajów Mocy: Jasnej, Ciemnej oraz Neutralnej, informuje o ogólnym zastosowaniu uzbrojenia oraz pomaga w stawianiu pierwszych kroków jako rycerz Jedi, czyli walkach na miecz świetlny.

Relacja z Pikniku GRY-OnLine 2003

Fajek, 31 października 2003, 17:03

Doroczne spotkania Przyjaciół GRY-OnLine stają się powoli nową, świecką tradycją ;-) Kolejna, trzecia już impreza z tego cyklu odbyła się w miniony weekend, a dokładnie w sobotę 25 października, na terenie Kasyna Wojskowego przy ulicy Praskiej w Krakowie.

Poradnik: Commandos 3: Kierunek Berlin

Sznur, 28 października 2003, 18:49

Dostępny jest już poradnik do gry Commandos 3: Kierunek Berlin. Są tu opisane wszystkie misje, w których gracz krok po kroku prowadzony jest za rączkę do celu. Wytrawny gracz z pewnością znajdzie mnóstwo innych możliwości wykonania niektórych misji, jednak z oczywistych względów nie autor nie uwzględnił wszystkich, a tylko jedną – tą najprostszą. Dzięki temu masz pewność, że wykonasz każdą misję.

Poradnik: Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Sznur, 24 października 2003, 19:31

Poradnik do kolejnego dodatku do jednej z najlepszych gier cRPG Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide, którego akcja obraca się wokół ruin miasta Undrentide. W przeszłości było to jedno z latających miast rasy Netheril, czarodziei władających potężną magią, których ambicje stały się przyczyną ich upadku. Minęły stulecia odkąd podniebne miasta rozbiły się o ziemię, jednak ich ruiny do dziś są siedliskiem magii i naturalnie, przeróżnych bestii.

Zapowiedź Wartime Command: Battle for Europe 1939-1945

Łosiu, 23 października 2003, 14:31

Po tym jak światło dzienne ujrzał znakomity symulator lotniczy osadzony w realiach II Wojny Światowej, jego twórca, zespół Maddox Games, wyszedł z ukrycia, zaistniał na światowym rynku i pozyskał nowe fundusze od Ubi Softu na opracowanie dodatku do swego dzieła - IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles. W międzyczasie również rozpoczął prace nad bardzo ambitnym projektem zatytułowanym Wartime Command: Battle for Europe 1939-1945 (wcześniej Battlefield Command: Battle for Europe 1939-1945, a jeszcze wcześniej WWII Real Time Strategy) i jego wczesną produkcyjną wersją zdobył zainteresowanie Codemasters Software (obecnie wydawca gry), a screenami z niej oraz ogólnymi informacjami i nasze. Czas płynie nieubłaganie i do przewidywanej premiery Wartime Command pozostało już około pół roku, dlatego też zapraszam was do zapoznania się z zapowiedzią owego tytułu. Ogólnie rzecz biorąc – jest na co cz

Ford Racing Evolution - wersja demonstracyjna dostępna

Fajek, 21 października 2003, 16:37

Ford Racing Evolution to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 1999 roku Ford Racing. Cechą wyróżniającą tamtą grę, która zarazem stanowi mocny punkt FRE jest oficjalna licencja oraz wsparcie Forda umożliwiające wykorzystanie wybranych modeli koncernu.

Poradnik: American Conquest

Sznur, 14 października 2003, 17:39

To co oferuje nam American Conquest to bitwy z udziałem tysięcy żołnierzy, ciekawe (ale i dość trudne) misje, a także uproszczona ekonomia. Otóż, na rzecz zróżnicowanych aspektów militarnych, nie będziemy mieli okazji martwić się skomplikowaną strefą gospodarczą. W American Conquest będziemy walczyć, dużo i krwawo (!). Krew przeleje się bowiem w 42 misjach podzielonych na 8 kampanii. Aby podszlifować swój strategiczny zmysł polecam porady ogólne dotyczące gry, później zapraszam do szczegółowej solucji.

Poradnik: The Elder Scrolls III: Bloodmoon

Sznur, 10 października 2003, 20:30

Witam wszystkich w poradniku do drugiego już dodatku do znakomitej gry RPG, czyli The Elder Scrolls III: Bloodmoon (Przepowiednia). Czy warto w grę zainwestować, czy nie, o tym dowiecie się z recenzji. Tutaj natomiast podaną są dokładne opisy zadań z głównego wątku, kampanii dla Handlowej Kompanii Wschodniocesarkiej oraz spis i opis zadań pobocznych. Wszystkie okraszone są szczegółowymi mapami, wraz z mapą główną, która nie pozwoli Wam zabłądzić po mroźnej wyspie Solstheim. - zapraszamy do lektury nowego poradnika made in Ziuziek.

Recenzja: Jedi Knight - Jedi Academy

Fajek, 9 października 2003, 12:13

Akcja Jedi Academy, kolejnej odsłony serii Star Wars Jedi Knight toczy się sześć lat po zakończeniu drugiej części sagi i umożliwia graczom wcielenie się w studenta legendarnej Akademii Jedi, zlokalizowanej na księżycu Yavin 4 i prowadzonej przez samego Luke’a Skywalkera...

Recenzja: UFO – Kolejne Starcie

Fajek, 8 października 2003, 13:48

Dziś na lamach naszego serwisu możecie zapoznać się z recenzją UFO: Kolejne Starcie, gry, której pierwowzór w postaci UFO: Enemy Unknown na stałe zapisał się w historii gier komputerowych.

Poradnik: The Elder Scrolls III: Morrowind Biblia Gracza - uaktualnienie

Sznur, 7 października 2003, 18:37

W poradniku Morrowind - Biblia Gracza, głównym źródle wiedzy o skomplikowanych mechanizmach rządzących fantastycznym światem gry The Elder Scrolls III: Morrowind, zostały uaktualnione działy Alchemia i Zaklinanie. Odnotowane zmiany zostały wprowadzone do gry przez jej twórców wraz z kolejnymi dodatkami: Tribunal (Trójca) i Bloodmoon (Przepowiednia).

Konsola N-Gage – wkrótce premiera, nowy dział na GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 3 października 2003, 16:31

Zapraszamy do nowo otwartego działu w ramach GRY-OnLine, poświęconego nowej, mobilnej konsoli do gier - N-Gage, która już za kilka dni będzie mieć swoją ogólnoświatową, w tym również i polską, premierę.

Recenzja: Polanie II

Fajek, 3 października 2003, 11:25

Polanie II, to jedna z najbardziej ambitnych polskich produkcji, tworzona od wielu lat przez krakowskie studio Reality Pump. Niedawno gra trafiła na sklepowe półki, wiec możemy Wam przekazać nasze wrażenia.

Poradnik: Gorky Zero: Fabryka Niewolników

Sznur, 1 października 2003, 19:27

Zapraszamy do skorzystania z solucji do Gorky Zero: Fabryka Niewolników. Jako porucznik Cole Sullivan ruszamy z tajną misją w służbie NATO na Ukrainę, gdzie odkrywamy spisek mogący zagrozić światowemu bezpieczeństwu. Tajemnicza organizacja pracuje nad sposobem kontrolowania ludzi na odległość...

Recenzja: Cold Zero

Fajek, 29 września 2003, 13:19

Cold Zero to przygodowa gra akcji zrealizowana przy użyciu zaawansowanego trójwymiarowego silnika graficznego. Gracz jako prywatny detektyw John McAffrey musi wykonać 16 trudnych misji i uporać się m.in. z Włoską Mafią.

Recenzja: Neverwinter Nights - Shadows of Undrentide

Fajek, 26 września 2003, 14:12

Shadows of Undrentide to pierwszy dodatek do Neverwinter Nights stworzony jest przez firmę BioWare oraz nowo powstałe studio FloodGate, składające się przede wszystkim z byłych członków zespołu Looking Glass Studios.

Recenzja: Tron 2.0

Fajek, 24 września 2003, 12:16

Tron 2.0 to gra akcji, będąca kontynuacją kultowego filmu wytwórni Walta Disney’a z 1982 roku - Tron. Akcja gry rozgrywa się w 21 lat po wydarzeniach znanych z filmu. Gracz wciela się w postać Jeta Bradley’a, młodego i niezwykle zdolnego programisty...

Poradnik: The Great Escape

Sznur, 23 września 2003, 17:25

Do działu poradników trafił opis przejścia taktycznej gry akcji The Great Escape, opartej na głośnym filmie wojennym z 1963 roku pod tym samym tytułem (pol. „Wielka Ucieczka”). Podobnie jak w filmie, tutaj również grupa alianckich żołnierzy próbuje uciec ze ściśle strzeżonego niemieckiego obozu jenieckiego.

Recenzja: Gorky Zero

Fajek, 22 września 2003, 12:31

Gorky Zero to prequel znanej taktyczno-przygodowej gry Gorky 17, stworzonej przez polskie studio developerskie Metropolis Software. Akcja tego tytułu toczy się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Gorky 17...

Recenzja: America's Army - Operations

Fajek, 19 września 2003, 12:49

America's Army to darmowy pakiet gier stworzony przez specjalistów z Armii Amerykańskiej i ekspertów z Departamentu Obrony w celu pokazania młodym ludziom (potencjalnym poborowym) kulisów bycia żołnierzem i zachęcenia do wstąpienia w szeregi armii.

Recenzja: Restaurant Empire

Fajek, 16 września 2003, 11:40

Kolejna gra Trevora Chana, twórcy takich głośnych tytułów jak Capitalism czy Seven Kingdoms. Tym razem jest to strategia-ekonomiczna, w której możemy zająć się stworzeniem od podstaw najlepszej światowej sieci restauracji.

Poradnik: America’s Army: Operations

Sznur, 15 września 2003, 16:20

America’s Army: Operations to taktyczny symulator żołnierza z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. To pozycja skierowana raczej do wąskiego grona odbiorców, gdyż do pełnego zapoznania się z jej możliwościami potrzeba nie tylko chęci, ale i mnóstwa czasu oraz cierpliwości. Ten poradnik powstał z myślą o tych graczach, którym brak co najmniej jednej z tych rzeczy i jego celem jest pomóc im stawiać pierwsze kroki w wirtualnej karierze zawodowego żołnierza.

Numer 9/2003 Magazynu GRY już dostępny

Redakcja GRYOnline.pl, 12 września 2003, 21:26

Klubowiczów MayClub, posiadaczy abonamentów GOLMAX oraz użytkowników NUMERNET zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, dziewiątym numerem dwutygodnika GRY: Magazyn Profesjonalnego Gracza.

Poradnik: Salammbo

Sznur, 9 września 2003, 20:26

Salammbo jest klasyczna grą przygodową, której fabuła bazuje na powieści Gustave’a Flauberta. Akcja dzieje się w czasach starożytnych, podczas Pierwszej Wojny Punickiej (264-241 p.n.e.). Bohaterem jest Spendiusz, podróżnik, który trafia w ręce Kartagińczyków i jako niewolnik zostaje zmuszony do pracy. Priorytetem staje się więc ucieczka, ale i na zemstę na Kartagińczykach trzeba zostawić trochę energii. - skorzystajcie z obszernej solucji.

Poradnik: Ghost Master

Sznur, 5 września 2003, 16:43

„Pisząc niniejszy poradnik skupiłem się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów. [...] Na końcu dołączyłem polsko-angielskie słowniczki imion występujących w grze duchów oraz śmiertelników. - Teraz nie będziecie mieć żadnych problemów z ukończeniem tej wyjątkowej gry.

Recenzja: Will Rock

Fajek, 3 września 2003, 13:29

Will Rock to dynamiczna gra akcji/FPS wzorowana na produkcie firmy Croteam - Serious Sam. Gracz staje się archeologiem o imieniu Will Rock. Akcja gry rozpoczyna się, gdy grupa studentów wynajmuje naszego bohatera wraz z doktorem Headstrongiem oraz jego córką Emmą, by odczytali starożytne runy i otworzyli bramę do Zaginionego Olimpu.

Poradnik: Hard Truck

Sznur, 2 września 2003, 16:59

„Niniejszy poradnik składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich to podstawowe zagadnienia związane z jazdą, przyjmowaniem zleceń, zdawaniem towaru, robieniem licencji, wynajmowaniem kierowców etc. Druga część to zestaw map. Tak się bowiem składa, że gra nie rozpieszcza gracza pod względem orientacji w terenie i wcześniej czy później pojawia się konieczność wytyczenia tras, którymi jadąc traci się najmniej czasu." - czyli jak zwiedzić Stany Zjednoczone w osiemnastokołowej ciężarówce.

Zapowiedź Crusader Kings

Łosiu, 29 sierpnia 2003, 11:21

Pełnoprawna trzecia część strategicznego cyklu Europa Universalis o tytule Crusader Kings (pol. Europa Universalis: Mroczne Wieki) ukaże się prawdopodobnie już w przeciągu kilku kolejnych miesięcy, dostarczając tym samym fanom tej serii ogromną dawkę rozrywki i emocji, jakie niewątpliwe towarzyszyć będą rządzeniu państwem w czasach wczesnego średniowiecza. O tym, co dokładnie zawierać będzie kolejne dzieło panów z Paradox Entertainment możecie przeczytać w zapowiedzi Crusader Kings jaka właśnie została opublikowana na łamach GRY-OnLine. Zapraszam.

Recenzja Jurassic Park: Operation Genesis

Łosiu, 28 sierpnia 2003, 10:56

„Nikt nie wierzył w sukces filmu, a jednak, dzięki reżyserowi Joe Johnsonowi i jego nowemu spojrzeniu na tę tematykę, Stany Zjednoczone ponownie zwariowały na punkcie dinozaurów. Do kasy wytwórni filmowej Spielberga zaczęły napływać kolosalne ilości pieniędzy. Temat znów się sprzedał, więc trzeba kuć żelazo, póki gorące. Oprócz pisania scenariusza do czwartej części Parku Jurajskiego (którego reżyserią ponownie zajmie się Johnson), ruszyły też prace nad grą komputerową. Grą zupełnie inną od tych, jakie do tej pory wydano w realiach parku Crichtona.” – Czy owa gra, zupełnie inna niż wszystkie poprzednie oparte na motywach Parku Jurajskiego okazała się tytułem godnym polecania każdemu fanowi kinowych przebojów? Na pytanie to odpowie wam dopiero opublikowana na naszym serwisie recenzja Jurassic Park: Operation Genesis. Zapraszam do lektury.

Zapowiedź: Silent Hill 3

Fajek, 27 sierpnia 2003, 13:43

Trzecia, i jak twierdzą autorzy, najbardziej ambitna część uznanego cyklu horrorów Silent Hill. Pod wieloma względami różni się ona od poprzedniczek, zarówno, jeżeli chodzi o jakość wykonania jak i złożoność fabuły.

Recenzja: Steel Beasts

Fajek, 26 sierpnia 2003, 15:04

Steel Beasts pozwala nam zasiąść za sterami nowoczesnych czołgów M1A1 Abrams i Leopard 2A4. I mimo trzech lat, jakie upłynęły od jej światowej premiery, wciąż pozostaje najlepszym symulatorem czołgów dostępnych na rynku.

Poradnik: Tomb Raider: The Angel of Darkness

Sznur, 22 sierpnia 2003, 19:10

"Poradnik prowadzi za rączkę od początku do końca opowieści. Dołożyłem starań, by zawierał opisy wszelkich możliwych do zebrania przedmiotów, toteż trasa wędrówki może się znacznie wydłużyć. W zależności od Waszych preferencji, można ją sobie oczywiście mocno skrócić, jednak podczas starć z silniejszymi przeciwnikami brak apteczki czy naboi może się źle odbić na kondycji panny Croft." - Zapraszamy do pierszej części solucji do nowego Tomb Raidera.

Recenzja: BloodRayne

Fajek, 22 sierpnia 2003, 13:04

BloodRayne to gra akcji z elementami horroru osadzona w latach 30-tych XX wieku, gdzie wcielimy się w rolę agentki Blood Rayne. Nie jest ona zwyczajnym człowiekiem, lecz łączy cechy ludzkie i wampirze.

Relacja z czwartej imprezy GOL Adventure

Redakcja GRYOnline.pl, 22 sierpnia 2003, 11:27

Piraci - ostatnia, czwarta, impreza z cyklu GOL Adventure odbyła się w zeszły weekend, kończąc tym samym całą naszą wakacyjno-przygodową serię imprez przygotowanych dla członków MayClubu oraz użytkowników, którzy wykupili usługę GOL MAX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z Piratów, która właśnie wylądowała w dziale Publicystyka.

Recenzja: Ghost Master

Fajek, 18 sierpnia 2003, 14:50

Ghost Master to strategia czasu rzeczywistego, w której możemy wcielić się w postać zjawy - Mistrza Duchów. Zostaliśmy przywołani z zaświatów i sprowadzeni do miasteczka Gravenville z zadaniem terroryzowania i straszenia jego mieszkańców.

Zapowiedź: Homeworld 2

Fajek, 14 sierpnia 2003, 15:46

Akcja Homeworld 2 toczy się 100 lat po wydarzeniach które miały miejsce w części pierwszej i opisuje desperacką walkę rasy Hiigaran z rasą wojowników Vaygr. Jak twierdzą autorzy Homeworld 2 to produkcja o iście epickim wymiarze...

Poradnik: Grand Theft Auto: Vice City - Solucja

Sznur, 13 sierpnia 2003, 18:29

Wśród nowych materiałów znalazł się drugi, po opublikowanej niedawno Encyklopedii, poradnik do gry Grand Theft Auto: Vice City. Tym razem jest to kompletna solucja, która prowadzi za rączkę od początku do końca i wyjaśnia jak przejść każdy aspekt gry. Dowiecie się tutaj w jaki sposób ukończyć misje wątku głównego oraz wszelkie zadania poboczne, dodatkowe i specjalne, a nawet jak rozwozić pizze...

Recenzja: Tomb Raider - The Angel of Darkness

Fajek, 12 sierpnia 2003, 14:19

Tomb Raider: The Angel of Darkness to kolejna cześć przygód znanej na całym świecie pani archeolog, Lary Croft. Stanowi ona swego rodzaju przełom w liczącej już sześć lat serii i określana jest przez swych twórców mianem gry nowej generacji.

Recenzja: Soldiers of Anarchy

Fajek, 8 sierpnia 2003, 15:00

SoA to strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się post-apokaliptycznym świecie przyszłości. Po naszej wielkiej i dumnej cywilizacji zostało już tylko wspomnienie, a nieliczni ocaleni połączyli się w małe rywalizujące ze sobą grupy.

Poradnik: Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Sznur, 7 sierpnia 2003, 17:35

Tym razem zapraszamy do nauki pilotażu w symulatorze Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight na przykładzie dwóch instruktażowych przelotów samolotami pasażerskimi: pierwszy maszyną Beechcraft King Air 350 na trasie Gdańsk - Kopenhaga, a drugi olbrzymim Boeingiem 777-z Warszawy do Rzymu. Poradnik dokładnie opisuje wszystkie etapy lotu, począwszy od ustalenia trasy przelotu po technikę lądowania w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Recenzja: Atrox

Fajek, 6 sierpnia 2003, 16:48

Atrox to strategia czasu rzeczywistego wzorowana na takim znanym RTS-ie jak Starcraft. Akcja przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy to trwa wojna (Atrox War) pomiędzy trzema odmiennymi nacjami: Intelion, Createse oraz Hominian.

Zapowiedź: No Man's Land

Fajek, 6 sierpnia 2003, 13:22

No Man's Land to strategia czasu rzeczywistego, w której niemiecki producent Related Designs, umożliwił wszystkim graczom przeżycie 300 lat wielkiej kolonizacji kontynentu amerykańskiego (od roku 1600 do 1900).

Poradnik: Sudden Strike II

Sznur, 5 sierpnia 2003, 16:50

Sudden Strike 2 jest fantastyczną grą wojenną, pozwala nie tylko na prowadzenie działań na olbrzymią skalę, lecz również, a może przede wszystkim zmusza gracza do strategicznego myślenia. Dobrze rozstawiona grupa komandosów potrafi bowiem odeprzeć ofensywę nawet setek jednostek wroga. Z drugiej strony do sprytnie zaplanowanego ataku na rojące się od żołnierzy umocnienia często wystarczy poprowadzić ledwie kilkanaście jednostek... - czyli jak wygrać II Wojnę Światową, zapraszamy do lektury poradnika.

Recenzja: Wielka Wyprawa

Fajek, 5 sierpnia 2003, 13:48

Wielka Wyprawa to klasyczna gra przygodowa pod wieloma względami przypominająca dawny przebój firmy Sierra, pt. EcoQuest. Wykorzystuje ona zmodyfikowany trójwymiarowy silnik graficzny Groma. Gra dedykowana jest przede wszystkim dzieciom...

Zapowiedź: Lionheart

Fajek, 4 sierpnia 2003, 12:36

Lionheart to gra z gatunku cRPG wzorowana na kultowej serii Fallout, powstała przy współpracy firmy Black Isle Studio (twórcy takich hitów jak: Fallout, Icewind Dale, Baldur’s Gate II) oraz Reflexive Entertainment (Zax , Star Trek Away Team).

Poradnik: Grand Theft Auto: Vice City - Encyklopedia

Sznur, 1 sierpnia 2003, 18:36

„Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak większość graczy miała w swojej karierze do czynienia choćby z jedną z jedna z trzech poprzednich części, resztę zapraszam do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi w serwisie informacyjnym GRY-OnLine. Ten poradnik jest opisem wszystkich czynności, jakie gracz musi wykonać by ukończyć grę w 100% (zgodnie z wpisem w statystykach) oraz szczegółowo objaśnia kilka ciekawych aspektów...” - zapraszamy do skorzystania z pierwszego poradnika do tej gry - Encyklopedii.