Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2007, 16:05

autor: Jiker

Naughty Dog pozytywnie o sieciowych możliwościach PS3

Studio Naughty Dog, odpowiedzialne ostatnio za Uncharted: Drake’s Fortune, wyraziło wielkie zainteresowanie sieciowymi możliwościami usługi PlayStation Network. Dokonało tego ustami wiceprezesa firmy Evana Wellsa, który podzielił się owymi przemyśleniami w wywiadzie dla serwisu Eurogamer.net.

Studio Naughty Dog, odpowiedzialne ostatnio za Uncharted: Drake’s Fortune,wyraziło wielkie zainteresowanie sieciowymi możliwościami usługi PlayStation Network. Dokonało tego ustami wiceprezesa firmy Evana Wellsa, który podzielił się owymi przemyśleniami w wywiadzie dla serwisu Eurogamer.net.

Wells przyznał, że producenci Uncharted: Drake’s Fortune ciągle rozpatrują możliwość publikacji w przyszłości różnego rodzaju dodatków do wymienionej wyżej pozycji. Zainteresowani mogliby się w nie zaopatrywać za pośrednictwem wspomnianego już PSN. Wiceprezes Naughty Dog poruszył również temat ewentualnego połączenia gry z usługą Home. Nie zdradził jednak zasad, na jakich miałoby to polegać. W podsumowaniu określił sieciowe możliwości PS3 mianem bardzo pomocnych dla każdego producenta gier.

Wells odniósł się ponadto do ostatnich rewelacji poświęconych nowej grze z serii Jak & Daxter. Przyznał, że szefostwo studia rzeczywiście zastanawia się nad możliwością rozpoczęcia takowej produkcji. Ostateczne decyzje w tej sprawie poznamy jednak dopiero, gdy wszyscy najważniejsi członkowie Naughty Dog powrócą z zasłużonych urlopów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.