Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2007, 08:12

autor: Metatron

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (30 września - 6 października)

Larry Hryb z Microsoftu kontynuuje zamieszczanie na swoim blogu cotygodniowego zestawienia najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Najnowsza edycja notowań nie przyniosła żadnych zaskakujących zmian. Posiadacze X360 najchętniej grają w Halo 3, nie rezygnują jednak z zabawy w Gears of War.

Larry Hryb z Microsoftu kontynuuje zamieszczanie na swoim blogu cotygodniowego zestawienia najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Najnowsza edycja notowań nie przyniosła żadnych zaskakujących zmian. Posiadacze X360 najchętniej grają w Halo 3, nie rezygnują jednak z zabawy w Gears of War. Trzecie miejsce zajął Madden NFL 08, gra, za którą Amerykanie szaleją, podczas gdy reszta świata pozostaje wobec niej raczej obojętna. Dość dużą popularnością cieszyło się także demo Clive Barker’s Jericho.

1.

Halo 3

2.

Gears of War

3.

Madden NFL 08

4.

Jericho Demo

5.

Guitar Hero II

6.

Tom Clancy's Rainbow Six® Vegas

7.

Forza Motorsport 2

8.

skate.

9.

Call Of Duty 3

10.

BioShock

Jeżeli chodzi o gry z oferty Xbox LIVE Arcade, wciąż na topie znajduje się druga część przygód niebieskiego jeża oraz stworzony z myślą o X360 remake popularnego przed laty Bombermana. Na pierwszy rzut oka dziwić może wysoka pozycja Froggera, który dotąd nie cieszył się zbytnimi względami wśród użytkowników X360. Jeżeli jednak przypomnimy sobie, że jest to jedna z tych gier, które można było nabyć w zeszłym tygodniu po niższej cenie, sprawa staje się jasna.

1.

Sonic The Hedgehog 2

2.

Bomberman LIVE

3.

Frogger

4.

Bankshot Billiards 2

5.

UNO

6.

Streets of Rage 2

7.

Puzzle Fighter HD

8.

Sonic The Hedgehog

9.

TMNT 1989 Arcade

10.

Worms