Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 października 2015, 15:07

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Crossy Road, Vainglory i 80 Days)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak 80 Days, Crossy Road, Puzzle Craft 2, Sword & Glory czy Vainglory.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

80 Days

Zaczynamy od 80 Days, czyli jednej z najlepszych gier zeszłego roku. Ta tekstowa przygodówka otrzymała potężną aktualizację, która wzbogaciła kampanię o dwadzieścia nowych miast oraz masę dodatkowych przygód. Podczas jednej z nich możemy nawet udać się na Księżyc. Wszystko to w sumie zawiera 100 tysięcy słów scenariusza, co jest liczbą jakiej nie powstydziłaby się całkiem sporych rozmiarów powieść.

Crossy Road

Rozwijanie swojego przeboju kontynuuje również studio Hipster Whale. Gra Crossy Road otrzymała patcha, który wprowadza pokaźny zestaw nowych grywalnych postaci wyposażonych w unikalne umiejętności. Co ciekawe, tym razem bohaterowie ci pochodzą z innych mobilnych hitów, takich jak Monument Valley, Land Sliders czy Shooty Skies.

Puzzle Craft 2

Od premiery Puzzle Craft 2 minął raptem miesiąc, ale twórcy już rozpoczęli dodawanie do tej gry logicznej nowej zawartości. Wypuszczona w zeszłym tygodniu aktualizacja oferuje nowy typ wioski, zlokalizowanej na terenie bagien. Ponadto łatka znacząco rozszerzyła listę budynków, dekoracji oraz gatunków zwierząt. Ostatnią zmianą jest pojawienie się opcji dzielenia się z przyjaciółmi obrazkami naszych wiosek.

Sword & Glory

Potężnej aktualizacji doczekało się także Sword & Glory, czyli wyśmienite, choć niestety mało znane RPG, w którym możemy zakosztować życia wikinga. Łatka wprowadza do kampanii czternaście nowych przygód oraz trzy nowe typu broni. Ponadto pojawiły się dodatkowe opcje kamery oraz wsparcie dla procesorów x86. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, warto się teraz nad tym zastanowić. To zdecydowanie najlepsze historyczne RPG, jakie można znaleźć na rynku mobilnym.

Vainglory

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy opowiedzieć jest ta, którą otrzymało najlepsze mobilne MOBA, czyli Vainglory. Patch dodał nową grywalną w postać imieniem Phinn. To potężny człekokształtny jaszczur, potrafiący przyjąć na klatę potężną ilość obrażeń, a więc świetnie sprawdzający się w roli tzw. tanka.