Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2015, 18:23

autor: Ender

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – zobacz nowy zwiastun dodatku

Z okazji zbliżającej się premiery pierwszego rozszerzenia do gry Wiedźmin 3, zatytułowanego Serca z Kamienia, twórcy opublikowali jego nowy trailer, który zapowiada kolejne przygody Geralta i przedstawia nowe postacie oraz lokacje.

Do oficjalnej premiery dodatku Serca z Kamienia dla Wiedźmina 3 został zaledwie tydzień. Z okazji jego zbliżającego się debiutu deweloperzy z polskiego studia CD Projekt RED opublikowali zwiastun rozszerzenia, który daje nam przedsmak tego, co czekać będzie na Geralta w trakcie zabawy. W trwającym dwie minuty filmie twórcy przedstawili nowych bohaterów, wątki fabularne, a także miejsca, które odwiedzimy.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapewnieniami autorów, dodatek Serca z Kamienia ma zapewnić około 15 godzin rozgrywki. Dwie trzecie czasu gry poświęcimy na przejście wszystkich misji fabularnych, pozostałe 5 godzin przypadnie na zadania poboczne. Poza nowymi wyzwaniami i questami, wprowadzono również system słów runicznych, pozwalający ulepszać bronie i pancerze. Aby wziąć udział w nowych przygodach Geralt powinien mieć co najmniej 30 poziom doświadczenia.

Dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ukaże się 13 października 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W sklepach będzie dostępny w wersji cyfrowej jak i w specjalnym pudełkowym wydaniu kolekcjonerskim (tylko na PC i PlayStation 4), które zawierać będzie także dwie kartonowe talie do gry w Gwinta. Na przyszły rok planowane jest jeszcze jedno duże rozszerzenie do gry. Wiedźmin 3: Krew i Wino zabierze nas do zupełnie nowego regionu – nietkniętego wojną Touissant.

  1. Graliśmy w Serca z kamienia - pierwszy duży dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon