Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 grudnia 2017, 18:15

autor: AlexB

Nadchodzi kolejna promocja na gry w sklepach sieci Biedronka [Aktualizacja: pełna lista tytułów]

11 grudnia rozpocznie się nowa promocja na pudełkowe wersje konsolowych i pecetowych gier w sieci sklepów Biedronka. W atrakcyjnych cenach będzie można dostać takie tytuły, jak Assassin's Creed: Rogue, Fallout 4 czy Mafia III.

[Aktualizacja] Opublikowana została pełna lista tytułów, które od poniedziałku znajdą się w ofercie sklepów Biedronka. Znajdziecie ją poniżej.

Dopiero niedawno zakończyła się promocja Najlepsze gry w sklepach sieci Biedronka. W jej ramach można było zakupić w atrakcyjnych cenach między innymi Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii na PlayStation 4 oraz Dooma z 2016 roku na PC. Mnóstwo osób opuściło popularne markety obładowane najciekawszymi tytułami. Ich portfele nie mogą jednak spać spokojnie. 11 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek, na półkach Biedronek pojawi się bowiem kolejna partia przecenionych pudełkowych wersji znanych i lubianych produkcji, przeznaczonych na PC i konsole. Co konkretnie będzie można zdobyć? Między innymi Assassin's Creed: Rogue, Cities: Skylines i For Honor na komputery osobiste oraz Assassin's Creed: Syndicate i Rayman Legends na PlayStation 4. Na spóźniony prezent mikołajkowy, lub przedwczesny gwiazdkowy, oferta jak znalazł.

Assassin’s Creed: Rogue na PC jest jedną z najciekawszych pozycji w najnowszej biedronkowej ofercie. - Nadchodzi kolejna promocja na gry w sklepach sieci Biedronka [Aktualizacja: pełna lista tytułów] - wiadomość - 2017-12-08
Assassin’s Creed: Rogue na PC jest jedną z najciekawszych pozycji w najnowszej biedronkowej ofercie.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji, wszystkie gry w ofercie zostały podzielone na trzy segmenty cenowe. Najtańsze kosztują 39,99 złotych, nieco droższe 59,90 złotych, a za te z najwyższego progu przyjdzie nam zapłacić 79,90 zł. Poniżej znajdziecie pełną listę przecenionych tytułów.

Gry za 39,99 zł

Gry za 59,90 zł

Gry za 79,90 zł

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.