Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 grudnia 2017, 18:15

autor: AlexB

Nadchodzi kolejna promocja na gry w sklepach sieci Biedronka [Aktualizacja: pełna lista tytułów]

11 grudnia rozpocznie się nowa promocja na pudełkowe wersje konsolowych i pecetowych gier w sieci sklepów Biedronka. W atrakcyjnych cenach będzie można dostać takie tytuły, jak Assassin's Creed: Rogue, Fallout 4 czy Mafia III.

[Aktualizacja] Opublikowana została pełna lista tytułów, które od poniedziałku znajdą się w ofercie sklepów Biedronka. Znajdziecie ją poniżej.

Dopiero niedawno zakończyła się promocja Najlepsze gry w sklepach sieci Biedronka. W jej ramach można było zakupić w atrakcyjnych cenach między innymi Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii na PlayStation 4 oraz Dooma z 2016 roku na PC. Mnóstwo osób opuściło popularne markety obładowane najciekawszymi tytułami. Ich portfele nie mogą jednak spać spokojnie. 11 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek, na półkach Biedronek pojawi się bowiem kolejna partia przecenionych pudełkowych wersji znanych i lubianych produkcji, przeznaczonych na PC i konsole. Co konkretnie będzie można zdobyć? Między innymi Assassin's Creed: Rogue, Cities: Skylines i For Honor na komputery osobiste oraz Assassin's Creed: Syndicate i Rayman Legends na PlayStation 4. Na spóźniony prezent mikołajkowy, lub przedwczesny gwiazdkowy, oferta jak znalazł.

Assassin’s Creed: Rogue na PC jest jedną z najciekawszych pozycji w najnowszej biedronkowej ofercie. - Nadchodzi kolejna promocja na gry w sklepach sieci Biedronka [Aktualizacja: pełna lista tytułów] - wiadomość - 2017-12-08
Assassin’s Creed: Rogue na PC jest jedną z najciekawszych pozycji w najnowszej biedronkowej ofercie.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji, wszystkie gry w ofercie zostały podzielone na trzy segmenty cenowe. Najtańsze kosztują 39,99 złotych, nieco droższe 59,90 złotych, a za te z najwyższego progu przyjdzie nam zapłacić 79,90 zł. Poniżej znajdziecie pełną listę przecenionych tytułów.

Gry za 39,99 zł

Gry za 59,90 zł

Gry za 79,90 zł