Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2011, 13:30

autor: Soviet

Na GamersGate trwa tydzień z firmą Ubisoft

GamersGate przecenia tytuły z oferty francuskiego wydawcy. Wszystko to w ramach promocji "Tydzień z Ubisoft". Dziś ofertą dnia objęto grę Tom Clancy’s H.A.W.X. 2, przecenioną o 75%.

Przecena na Steam to nie jedyna akcja promocyjna, z której tego lata mogą skorzystać fani gier. W serwisie GamersGate trwa właśnie tydzień z firmą Ubisoft, w ramach którego obniżono ceny wszystkich gier tego wydawcy znajdujące się w ofercie sklepu.

Aktualnie za niższą cenę możemy nabyć 96 produkcji. Wśród nich znajdują się tytuły takie jak Call of Juarez 2: Bound in Blood (12,97 euro - około 52 złotych), Assassin's Creed: Brotherhood (25,97 euro - około 103 złotych), Far Cry 2 (9,72 euro - około 40 złotych), Heroes of Might and Magic V (6,47 euro - około 26 złotych) wraz z dostępnymi osobno dodatkami czy też cała seria Splinter Cell. Wszystkie te pozycje przeceniono o 35%.

Na GamersGate trwa tydzień z firmą Ubisoft - ilustracja #1

Codziennie dostępna jest także oferta specjalna, czyli tytuł przeceniony aż o 75%. Dzisiaj jest to Tom Clancy’s H.A.W.X. 2, które nabyć możemy w dwóch wersjach: