Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2014, 09:23

autor: Renox

Mortal Kombat X w ofercie sklepu Amazon

W asortymencie brytyjskiego oddziału sklepu Amazon znaleźć możemy grę Mortal Kombat X. Z listy katalogowej wynika, że nowa odsłona serii – której zapowiedzi spodziewać możemy się niemal na dniach - pojawi się na PC, konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One w 2015 roku.

Mortal Kombat X w ofercie Amazon UK. - Mortal Kombat X w ofercie sklepu Amazon - wiadomość - 2014-06-02
Mortal Kombat X w ofercie Amazon UK.

Kilka dni temu pisaliśmy o rychłej zapowiedzi nowej odsłony serii Mortal Kombat, prezentując plakat promujący kolejną część słynnej bijatyki. Terminem najbardziej prawdopodobnym na jej ujawnienie jest niewątpliwie tegoroczna edycja targów E3, która wystartuje już w przyszłym tygodniu, jednak niewykluczone, że producenci z NetherRealm pokażą światu swój nowy produkt jeszcze szybciej. O ile jak dotąd wszelkie informacje zwiastujące nadejście kolejnej odsłony cyklu zawdzięczamy dyrektorowi kreatywnemu ze wspomnianego studia deweloperskiego, o tyle tym razem swoje trzy grosze dorzucił brytyjski oddział sieci sklepów Amazon.

W ofercie Amazon UK znaleźć możemy grę Mortal Kombat X w wersji na komputery osobiste, konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Karta produktu jak na razie pozbawiona jest jakichkolwiek opisów dotyczących gry, jednak wiemy na pewno, że wydawcą ponownie zostanie firma Warner Bros. Interactive Entertainment, a gry spodziewać możemy się w 2015 roku. To na razie niewiele, ale zapowiedź nowego Mortal Kombat zdaje się być w obecnej sytuacji czystą formalnością, zwłaszcza że wyżej wspomniany dyrektor kreatywny z NetherRealm, Ed Boon, zamieścił na swoim Twitterze datę, kiedy to ma pojawić się tam coś ciekawego. Napis wskazuje na dzień dzisiejszy, niewykluczone zatem, że Mortal Kombat X ujrzy światło dzienne w ciągu najbliższych godzin, o czym nie omieszkamy Was poinformować na łamach naszego serwisu.

„Who’s Next?” - Plakat promujący nowe Mortal Kombat.
„Who’s Next?” - Plakat promujący nowe Mortal Kombat.

Poprzednia odsłona Mortal Kombat trafiła do rąk graczy w wersjach na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 w 2011 roku. Fani oraz recenzenci bardzo ciepło przyjęli kolejną odsłonę bijatyk ze stajni NetherRealm, co bezpośrednio przełożyło się na bardzo dobre wyniki sprzedaży konsolowej edycji. Również wersja dedykowana posiadaczom komputerów osobistych przyniosła swoim twórcom spore zyski. Jak się okazuje, Mortal Kombat: Komplete Edition na PC sprzedaje się powyżej oczekiwań, dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że nowa część słynnego mordobicia pojawi się równolegle na wszystkich platformach, w przeciwieństwie do poprzedniej, kiedy to na konwersję na PC musieliśmy czekać niemal dwa lata.