Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2013, 15:27

autor: qjin

Mortal Kombat: Komplete Edition na PC sprzedaje się powyżej oczekiwań

Ed Boon, ojciec Mortal Kombat oraz dyrektor kreatywny studia NetherRealm, zdradził, że pecetowa wersja ostatniej odsłony słynnej serii bijatyk sprzedaje się powyżej oczekiwań producenta i koncernu Warner Bros.

Pecetowe wydanie Mortal Kombat odnosi sukces - Mortal Kombat: Komplete Edition sprzedaje się powyżej oczekiwań - wiadomość - 2013-08-11
Pecetowe wydanie Mortal Kombat odnosi sukces

Ed Booon, twórca popularnego i brutalnego cyklu bijatyk Mortal Kombat, na pytanie jednego z fanów na Twitterze odpowiedział, że wydana 3 lipca tego roku pecetowa konwersja ostatniej odsłony serii sprzedaje się lepiej niż przewidywano. Niestety, nie podano żadnych liczb, a nie wiemy również, jakie były dokładnie oczekiwania twórców czy koncernu Warner Bros. względem sprzedaży nowego Mortal Kombat.

Teraz pozostaje wierzyć, że kolejna odsłona serii też zawita na pecetach, i to szybciej niż ostatnia. - Mortal Kombat: Komplete Edition sprzedaje się powyżej oczekiwań - wiadomość - 2013-08-11
Teraz pozostaje wierzyć, że kolejna odsłona serii też zawita na pecetach, i to szybciej niż ostatnia.

Warto odnotować, że w Polsce wypuszczona kilka dni temu edycja pudełkowa gry również schodzi z półek całkiem nieźle – w ostatnim TOP 10 sklepu Empik zajęła drugą lokatę, ustępując jedynie The Sims 3: Rajska wyspa. Nastraja to bardzo pozytywnie co do dalszych losów marki na komputerach osobistych.

Według ostatnich doniesień, sprzed dwóch tygodni, kontynuacja już powstaje i być może następnym razem koncern Warner Bros., wydawca gry, będzie skory do szybszego debiutu wersji na „blaszaki”. Bo na port najnowszego Mortal Kombat pecetowcy musieli czekać przeszło dwa lata. Poza tym istnieją spore duże szanse na to, żeby otrzymali oni stosunkowo niedługo kolejną bijatykę NetherRealm Studios – Injustice: Gods Among Us, która – według wpisu w sklepie Amazon – zadebiutuje w wydaniu Game of the Year także na PC, i to już w listopadzie tego roku. Trzymamy kciuki za potwierdzenie tych wieści i za to, żeby pecetowi gracze nie musieli czekać tak długo na konwersję kolejnego Mortal Kombat.