Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2017, 18:35

autor: Ender

Majowa oferta PlayStation Plus – Alienation, Tales from the Borderlands i inne

Znamy tytuły, które w maju trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród gier udostępnionych na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się: Alienation, Tales from the Borderlands, Laser Disco Defenders, Type: Rider, Port Royale 3: Pirates and Merchants oraz Blood Knights.

We wpisie na oficjalnym europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat nowych gier, które w maju otrzymają subskrybenci usługi PlayStation Plus. Potencjalnie największą atrakcją kwietnia może być Alienation na konsoli PlayStation 4. Jest to klasyczny shooter science fiction z akcją przedstawioną w widoku izometrycznym. Tytuł stworzyli specjalizujący się w gatunku twórcy gier Dead Nation oraz Resogun. Drugą produkcją, która trafi do graczy w maju, jest Tales from the Borderlands od studia Telltale. Pełna specyficznego humoru przygodówka, która osadzona została w uniwersum serii Borderlands, jest przez wielu uznawana za jedną z najlepszych gier w katalogu deweloperów serii The Walking Dead. Posiadacze przenośnej konsoli Sony otrzymają wydane w ubiegłym roku Laser Disco Defender, będące kolorową dwuwymiarową zręcznościówką typu shoot’em up, a także prostą platformówkę Type:Rider, która zabiera nas w podróż po historii typografii. W ręce właścicieli PlayStation 3 trafi natomiast RPG akcji Blood Knights oraz strategia Port Royale 3: Pirates and Merchants.

Tradycyjnie wszystkie gry zostaną udostępnione w pierwszy wtorek miesiąca (2 maja).

 1. Oficjalna strona internetowa usługi PlayStation Plus

Majowa oferta PlayStation Plus:

 1. Alienation (PS4)
 2. Tales from the Borderlands (PS4)
 3. Laser Disco Defenders (PS Vita)
 4. Type: Rider (PS Vita)
 5. Blood Knights (PS3)
 6. Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
Alienation oferuje kooperacyjny tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób - Majowa oferta PlayStation Plus – Alienation, Tales from the Borderlands i inne - wiadomość - 2017-04-27
Alienation oferuje kooperacyjny tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób

Gry, które w maju zostaną wycofane z usługi PS Plus:

 1. Drawn to Death (PS4)
 2. Lovers in a Dangerous Spacetime (PS4)
 3. 10 Second Ninja X (PS Vita, PS4)
 4. Curses ‘N Chaos (PS Vita, PS4)
 5. Invizimals: The Lost Kingdom (PS3)
 6. Alien Rage (PS3)