Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 12:22

autor: luckie

Mafia III na 12-minutowym gameplayu z komentarzem twórców

Serwis IGN opublikował pierwszy, trwający 12 minut gameplay z gry Mafia III. Film został opatrzony komentarzem przedstawiciela studia Hangar 13, który obiecał, że otwarty świat trójki zaoferuje dużo większą różnorodność niż dotychczas.

Mafia III to bez wątpienia jedna z najgorętszych produkcji 2016 roku - Mafia III na 12-minutowym gameplayu z komentarzem twórców - wiadomość - 2015-12-18
Mafia III to bez wątpienia jedna z najgorętszych produkcji 2016 roku

Dzięki serwisowi IGN w sieci pojawił się pierwszy pokaźny gameplay z Mafii III opatrzony komentarzem twórców. Jest to notabene nagranie z fragmentu gry pokazywanego za zamkniętymi drzwiami podczas tegorocznego gamescomu. Na filmie możemy zobaczyć takie elementy rozgrywki, jak spacer główną ulicą wirtualnego Nowego Orleanu, strzelaninę z wrogimi gangsterami na cmentarzu, nietypowy sposób przesłuchania, polegający na zastraszeniu ofiary szaleńczą jazdą, zakradnięcie się do strzeżonej lokacji oraz pościg samochodowy (mała uwaga: samochody wybuchające po zderzeniu i postrzale to element wprowadzony na potrzeby dema – w gotowej grze do uzyskania podobnego efektu potrzebny będzie np. granatnik).

W przypadku trójki pracujące nad grą studio Hangar 13 stara się stworzyć tętniące życiem otwarte miasto, w którym oprócz spójnej historii znajdziemy mnóstwo zajmujących aktywności pobocznych, (czego fanom brakowało w Mafii II), co kilkukrotnie podkreślono w filmie. Jak wiemy, głównym celem protagonisty będzie odbudowa swojej rodziny mafijnej i dokonanie zemsty na rywalach. Praca ta będzie obejmowała wiele rozmaitych aspektów, w tym zbieranie środków finansowych (np. haracze, nielegalny handel), przesłuchiwanie wrogich informatorów, niszczenie kryjówek wroga, nadzorowanie działalności swoich ludzi itp.

Mafia III pojawi się w bliżej niesprecyzowanym okresie w 2016 roku. Tytuł ma być dostępny na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mafia III
  2. Widzieliśmy grę Mafia III, czyli GTA: Nowy Orlean
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mafia III

Mafia III