Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2014, 13:04

autor: luckie

Take-Two werbuje aktorów do niezapowiedzianej gry gangsterskiej. Mafia III na horyzoncie?

Niezapowiedziana gra gangsterska osadzona w Stanach Zjednoczonych w połowie XX wieku z bohaterami o włoskich korzeniach. Brzmi jak opis Mafii III? Firma Take-Two szuka aktorów do prac właśnie przy takiej produkcji. Poznajcie Franklina, Tony’ego i Mickey’ego!

Franklin, Tony i Mickey pasują jak ulał do Mafii III - Take-Two werbuje aktorów do niezapowiedzianej gry gangsterskiej. Mafia III na horyzoncie? - wiadomość - 2014-03-12
Franklin, Tony i Mickey pasują jak ulał do Mafii III

Firma Take-Two, wydawca serii Mafia, umieściła ogłoszenie, w którym zaprasza profesjonalistów do castingu do nienazwanej gry wideo. Do zadań aktorów należałoby udzielenie głosu i wizerunku danej postaci oraz udział w sesji motion capture (chodzi zarówno o ruchy ciała, jak i mimikę twarzy). Warto zwrócić uwagę na opisy trzech postaci (w oryginalnym ogłoszeniu jest ich więcej), w jakie mają wcielić się potencjalni kandydaci. Po pierwsze, wynika z nich, że akcja owej nieogłoszonej produkcji rozgrywa się w stanie Luizjana niedługo po wojnie (najprawdopodobniej chodzi o II wojnę światową, gdyż tekst wspomina o obecnej w tamtych czasach segregacji rasowej w południowych Stanach Zjednoczonych). Ponadto wszyscy trzej są członkami organizacji przestępczych, a dodatkowo dwóch z nich ma włoskie korzenie. O jakąż inną grę może tu chodzić, jeśli nie o Mafię III?

Franklin

Urodzony w Luizjanie, mulat, dwudziestokilkuletni, 183 cm wzrostu, dobrze zbudowany – szeroki, nie wcięty w talii. Sierota z Południa, gdzie dominowała segregacja rasowa. Po powrocie z wojny do rodzinnej Luizjany zdobywa wysoką rangę w hierarchii przestępczej. Będąc wcześniej wyrzutkiem zarówno wśród białych, jak i ciemnoskórych społeczności, Franklin jest bardzo lojalny wobec osób, które uważa za swoją „rodzinę”. Jest silny i sprytnie radzi sobie w mieście. Zdyscyplinowany, apodyktyczny, pewny siebie, acz powściągliwy. Franklin potrafi wykonać robotę bez względu na koszta… Aktor musi mieć luizjański akcent.

Tony

Urodzony w Luizjanie, włoskie pochodzenie, trzydziestokilkuletni, szczupły, nieskazitelny ubiór i uczesanie. Geniusz liczb i statystyk, prowadzi zakłady bukmacherskie w Luizjanie. Tony nie jest typowym gangsterem. Skrupulatny i zorganizowany Tony bardziej dba o liczby i zyski niż o ludzi. W towarzystwie wydaje się być cichy i nieśmiały, ale w rzeczywistości jest zdolny do aktów przemocy wobec każdego, kto zaszkodzi jego finansom. Tony nie boi się ludzi – on ich po prostu nie rozumie i nie lubi. Aktor musi mieć włoski akcent / powinien czuć się swobodnie w roli południowca.

Mickey

Urodzony w Luizjanie, włoskie pochodzenie, około dwudziestoletni, przeciętnie zbudowany. Młody zawadiaka, który uwielbia odważną gadkę. Mickey jest mocny w gębie, ale gdy poczuje presję, nie jest już taki twardy. Mickey ma zły zwyczaj przypisywania sobie zasług za duże zlecenia i kreowania się na większą rybę niż jest naprawdę. Gdy dochodzi do konfrontacji z rzeczywistością, wychodzi z niego bojaźliwy nastolatek, którym jest w środku. Aktor musi mieć włoski akcent / powinien czuć się swobodnie w roli południowca.

Wspomniany casting ma się rozpocząć 1 kwietnia 2014 roku i zostać przeprowadzony w północnej Kalifornii. Właśnie tam, według naszych niedawnych spekulacji, trafiła część zespołu deweloperskiego odpowiedzialnego za Mafię III. Stało się to po reorganizacji 2K Czech, w ramach której zamknięto praski oddział studia, a jego członków wysłano do Novato w Stanach Zjednoczonych, Brna lub na bruk.

Wcześniejsze pogłoski zakładały, że Mafia III ukaże się m.in. na PlayStation 4 i Xboksie One. Kiedy to nastąpi? Tego nie wiadomo. Jeśli jednak Franklin, Tony i Mickey faktycznie pochodzą z trzeciej odsłony gangsterskiej serii gier akcji, to niewykluczone, że wkrótce usłyszymy nieco więcej o produkcji. Skoro deweloper zaczyna werbować aktorów, to znaczy, że gra musi znajdować się na dość zaawansowanym etapie produkcji. Czekamy na E3 2014!

  1. Oficjalna strona studia 2K Czech
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mafia III

Mafia III