Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2017, 10:18

Krótki fragment rozgrywki z SEVEN: The Days Long Gone

Firma IMGN.PRO zaprezentowała trwający nieco ponad minutę fragment rozgrywki z gry SEVEN: The Days Long Gone, przedstawiający elementy parkouru, skradanie się oraz walkę.

Firma IMGN.PRO nie rozpuszcza graczy wyczekujących na SEVEN: The Days Long Gone. Od oficjalnej zapowiedzi w sierpniu 2015 roku otrzymaliśmy zaledwie jeden długi fragment rozgrywki, zwiastun oraz króciutką prezentację otoczenia. Teraz deweloperzy opublikowali czwarty materiał wideo z gry, pokazujący skradanie się, walkę oraz elementy parkouru. Niestety – filmik, który możecie zobaczyć poniżej, trwa zaledwie nieco ponad minutę.

Przez kilkadziesiąt sekund da się jednak zauważyć parę plusów. Hucznie zapowiadaną wertykalność lokacji widać tutaj jak na dłoni: etapy są wielopoziomowe, a główny bohater porusza się głównie skacząc po skałach i dachach. Wrażenie robi też stylistyka. Wykorzystana przez deweloperów technika cel-shadingu od razu przywodzi na myśl serię Borderlands, jednak całość jest utrzymana w znacznie poważniejszym tonie. Niepokoić może za to sztuczna inteligencja, która w przeciągu trwającego ledwie minutę materiału zaprezentowała się z jak najgorszej strony: przeciwnicy kompletnie ignorują upadek swojego kolegi ze sporej wysokości, a na widok szarżującego na nich gracza reagują z iście ślimaczym refleksem. Nie warto jednak wyciągać pochopnych wniosków po kilkudziesięciu sekundach filmiku. Nadal czekamy więc na jakiś dłuższy fragment rozgrywki – oraz przybliżoną datę premiery, bo po prawie półtora roku od oficjalnej zapowiedzi ta wciąż pozostaje nieznana.

SEVEN: The Days Long Gone to jedna z najbardziej obiecujących nadchodzących produkcji z naszego kraju. Pytanie tylko, ile przyjdzie nam na nią poczekać. - Krótki fragment rozgrywki z SEVEN: The Days Long Gone - wiadomość - 2017-01-27
SEVEN: The Days Long Gone to jedna z najbardziej obiecujących nadchodzących produkcji z naszego kraju. Pytanie tylko, ile przyjdzie nam na nią poczekać.
  1. Oficjalna strona internetowa gry SEVEN: The Days Long Gone
  2. Graliśmy w SEVEN: The Days Long Gone – polskie RPG czerpie garściami z serii Thief i Assassin’s Creed