Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2007, 11:07

autor: Jiker

Kontynuacja The Darkness w produkcji?

The Darkness nie dość, że przypadło do gustu recenzentom, to jeszcze spodobało się sporej liczbie graczy. Wiele wskazuje na to, że wielu z nich będzie miało okazję zagrać w kontynuację przygód Jackie Estacado. Tak przynajmniej twierdzi Phil Hester z firmy Top Cow Entertainment, pracującej nad nowymi epizodami komiksu The Darkness.

The Darkness nie dość, że przypadło do gustu recenzentom (również w naszym przypadku), to jeszcze spodobało się sporej liczbie graczy. Wiele wskazuje na to, że wielu z nich będzie miało okazję zagrać w kontynuację przygód Jackie Estacado. Tak przynajmniej twierdzi Phil Hester z firmy Top Cow Entertainment, pracującej nad nowymi epizodami komiksu The Darkness.

Hester zdradził w trakcie konwentu Wizard World Texas, że studio Starbreeze rozpoczęło już pierwsze etapy produkcji The Darkness 2. Gra powinna zostać wydana na przełomie 2008 i 2009 roku w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Przedstawiciele koncern 2K Games, wydawcy The Darkness, stwierdzili, że powyższe informacje to tylko plotki. Z miłą chęcią zapoznamy się z kolejnymi, już nieco bardziej szczegółowymi wiadomościami tego typu.