Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2019, 09:06

autor: Aquma

Kolejne materiały z nowej gry Vampire The Masquerade

Wydawca Paradox Interactive podgrzał atmosferę, wrzucając do sieci kilka kolejnych obrazków z potencjalnej nowej gry osadzonej w uniwersum Vampire: The Masquerade. Tytuł najprawdopodobniej zostanie zapowiedziany za trzy dni.

Kolejne obrazki z nowej gry o wampirach. - Kolejne materiały z nowej gry Vampire The Masquerade - wiadomość - 2019-03-18
Kolejne obrazki z nowej gry o wampirach.

Firma Paradox Interactive od pewnego czasu prowadzi tajemniczą akcję promocyjną, której częścią jest gra „altered reality”, wykorzystująca udawany serwis randkowy Tender. Wszystko wskazuje na to, że działania wydawcy mają związek z zapowiedzią nowej gry osadzonej w uniwersum Vampire: The Masquerade – wedle najnowszych doniesień produkcja może zostać ogłoszona 21 marca tego roku (w czasie GDC 2019). Do sieci trafiło już kilka pierwszych obrazków, zaś dziś – dzięki wpisowi na Twitterze Paradox Interactive – otrzymaliśmy kolejne.

Wiemy, że 21 stanie się coś dużego, ale co? Czy w końcu znajdziemy naszą bratnią duszę? Co to wszystko oznacza? Oto, co do tej pory udało nam się wykopać. Może mógłbyś zerknąć na https://tenderbeta.com i pomóc nam znaleźć więcej? #tenderbeta – czytamy w tweecie.

Wszystkie materiały opublikowane wczoraj przez wydawcę możecie zobaczyć poniżej. Niektóre obrazki widzieliśmy wcześniej, ale nowe prezentują się ciekawie i budzą wyraźne skojarzenia z ostatnią grą osadzoną w omawianym świecie urban fantasy, czyli kultowym Vampire The Masquerade: Bloodlines. Podobieństwo zdaje się wręcz wskazywać na remake tamtego tytułu. Mowa przede wszystkim o ujęciu z płonącym pomieszczeniem – mocno przypominającym scenę z jednego z najbardziej zapadających w pamięć questów – ale i pozostałe dają w tym względzie do myślenia. Nie można jednak wykluczyć, że jest to tylko sprytna sztuczka ze strony wydawcy.

Materiały opublikowane przez Paradox Interactive. - Kolejne materiały z nowej gry Vampire The Masquerade - wiadomość - 2019-03-18
Materiały opublikowane przez Paradox Interactive.

Zaintrygowani? Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 21 marca – na szczęście, to już za parę dni.

  1. Paradox Interactive – strona oficjalna