Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2014, 18:32

autor: Ender

Jesienna wyprzedaż w serwisie GOG.com. Mount & Blade i Wiedźmin 2 za darmo

W serwisie dystrybucji cyfrowej GOG.com ruszyła jesienna wyprzedaż. W promocyjnej ofercie znalazło się ponad 700 tytułów, zarówno klasyków jak i nowszych produkcji. Załoga sklepu przygotowała też niespodzianki, takie jak darmowa wersja gry Mount & Blade, a także możliwość wygrania drugiej części serii Wiedźmin oraz filmu The Gamers: Director’s cut.

Koniec roku to tradycyjnie czas dużych promocji w serwisach dystrybucji cyfrowej - Jesienna wyprzedaż w serwisie GOG.com. Darmowe gry oraz duże zniżki na klasyczne i nowe tytuły - wiadomość - 2014-11-12
Koniec roku to tradycyjnie czas dużych promocji w serwisach dystrybucji cyfrowej

Właśnie wystartowała jesienna wyprzedaż gier w serwisie GOG.com, która będzie trwała nieprzerwanie do 25 listopada. Tym razem w promocyjnej ofercie serwisu znalazło się ponad 700 różnych tytułów. Najwyższe upusty sięgają 90%, ale większość pozostaje w granicach 50-75%. Kupimy zarówno klasyki, z których znany jest sklep, jak i nowsze tytuły niezależnych deweloperów. Tradycyjnie zwykłym obniżkom towarzyszą także błyskawiczne wyprzedaże zmieniające się co 40 minut i specjalne oferty, które trwać będą jedynie 24 godziny. Jak zwykle nie zabraknie również kolekcji, dzięki którym kupimy za jednym zamachem całą wybraną serię.

Wyprzedaż to również okazja, by zdobyć darmowe produkcje. Do piątku pobierzemy bez dodatkowych opłat np. pierwszą odsłonę cyklu Mount & Blade. Natomiast jeżeli przez najbliższe 7 dni będziemy regularnie odwiedzać główną stronę GOG.com i zbierać okolicznościowe znaczki, to otrzymamy grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz film The Gamers: Director’s cut.

Dzisiejsza oferta specjalna:

 1. Mount & Blade Series Bundle – 8,17 euro
 2. The Ultimate D&D Collection – 16,90 euro

Wybrane oferty:

 1. Neverwinter Nights 2: Complete – 6,39 euro (ok. 26 zł)
 2. Mark of Ninja: Special Edition – 3,59 euro (ok. 15 zł)
 3. Shadowrun Returns – 5,99 euro (ok. 25 zł)
 4. Legend of Grimrock – 5,99 euro (ok. 25 zł)
 5. Spelunky – 5,99 euro (ok. 25 zł)
 6. Outlast – 7,99 euro (ok. 33 zł)
 7. Risen – 3,99 euro (ok. 16 zł)
 8. Alpha Centauri – 2,39 (ok. 10 zł)

Jednostkowe oferty zmieniają się bardzo szybko, więc warto trzymać rękę na plusie jeżeli zależy nam na konkretnym tytule.

Na koniec warto przypomnieć, że wszystkie gry sprzedawane w promocji nie posiadają zabezpieczeń i nie wymagają dodatkowego oprogramowania. Dla osób lubiących wygodę jaką daje klient Steam mamy dobrą wiadomość, GOG.com pracuje bowiem od jakiegoś czasu nad własnym launcherem o nazwie Galaxy, w którym znajdziemy bibliotekę zakupionych tytułów oraz liczne opcje społecznościowe.

 1. Oficjalna strona serwisu GOG.com