Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2014, 18:50

autor: Góral

LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game?

Podczas napisów końcowych gry LEGO Batman 3: Poza Gotham ukazana jest scenka, w której Batmanaowi i Robinowi towarzyszy przez chwilę tyranozaur. Niby nic, ale od jakiegoś czasu krążą plotki dotyczące kolejnej produkcji studia Traveller's Tales - Jurassic World LEGO Video Game, więc wnioski nasuwają się same.

Na początku września donosiliśmy o pierwszych plotkach dotyczących gry Jurassic World LEGO Video Game. Tamte informacje nabrały dziś większego znaczenia, gdyż okazało się, że po ukończeniu kampanii w LEGO Batman 3: Poza Gotham (LEGO Batman 3: Beyond Gotham), na ekranie z napisami końcowymi, wyświetla się scenka (screeny poniżej i nagranie powyżej – akcja od 27:50), podczas której Batman i Robin wspinają się po budynku, a w pewnym momencie towarzyszy im… tyranozaur. Naturalnie może to być zupełnie bezpodstawny bajer urozmaicający ciąg wyświetlanych nazwisk, ale wydaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy, w końcu w połowie przyszłego roku do kin trafi film Jurassic World. Czekamy zatem na kolejne informacje.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game? - ilustracja #1LEGO Batman 3: Poza Gotham to najnowsza odsłona gier platformowych tworzonych przez zespół Traveller's Tales. Produkcja zadebiutowała wczoraj w USA na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PSV, 3DS oraz komputerach PC. Tytuł ukaże się w Polsce w najbliższy piątek.

Fabuła gry opowiada o przygodach Batmana współpracującego z Ligą Sprawiedliwości. Wszyscy bohaterowie starają się powstrzymać Brainiaca, który przy pomocy pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom, zmniejszył Ziemię i dołączył ją do swojej kolekcji trofeów.

W LEGO Batman 3: Poza Gotham Batman spotyka tyranozaura. - LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game? - wiadomość - 2014-11-12
W LEGO Batman 3: Poza Gotham Batman spotyka tyranozaura.
LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game? - ilustracja #3
LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game? - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach