Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2014, 17:04

autor: Renox

Jarosław Boberek powróci w Uncharted 4: A Thief's End

Polski oddział PlayStation opublikował znany większości graczy z E3 2014 zwiastun gry Uncharted 4: A Thief's End – tym razem jednak w rodzimej wersji językowej. Upublicznienie tego trailera zdradza fakt pojawienia się kolejny raz polskiej obsady dubbingowej. Jarosław Boberek ponownie wcieli się w rolę Nathana Drake’a.

W polskiej edycji Uncharted 4: A Thief’s End usłyszymy znajome głosy. - Uncharted 4: A Thief's End z polską obsadą językową - wiadomość - 2014-06-26
W polskiej edycji Uncharted 4: A Thief’s End usłyszymy znajome głosy.

Z rodzimymi wersjami językowymi zagranicznych hitów bywa niekiedy naprawdę różnie. O ile w przypadku sporej liczby tytułów polska wersja językowa woła najzwyczajniej w świecie o pomstę do nieba, tak w przypadku serii Uncharted gracze nie mają chyba zbyt wielu powodów do narzekań. Fanów cyklu niezmiernie ucieszy zatem fakt, że również w przypadku nowej części – gry Uncharted 4: A Thief's End – możemy liczyć na edycję z polskim dubbingiem.

O Uncharted 4: A Thief's End w skrócie:
  • Producent: Naughty Dog
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Gatunek: przygodowa gra akcji z widokiem TPP
  • Platformy docelowe: PlayStation 4
  • Premiera: koniec 2015 roku

Rodzimy oddział PlayStation opublikował dzisiaj na swoim kanale w serwisie YouTube oglądany już przez większość graczy zwiastun omawianej produkcji (pokazano go wszak szerszej publiczności w trakcie niedawno zakończonych targów E3 2014) – tym razem w polskiej wersji językowej. Głosem Nathana Drake’a, głównego bohatera gry, kolejny raz przemówił Jarosław Boberek, natomiast w rolę Victora "Sully" Sullivana ponownie wcielił się Andrzej Blumenfeld. Obecność obu panów w umieszczonym poniżej trailerze jednoznacznie wskazuje na fakt, na który liczył chyba każdy fan serii Uncharted – pojawienia się polskiej obsady. Oczywiście dobór aktorów dla pozostałych ról w „czwórce” na razie pozostaje tajemnicą, jednak sądzę, że możemy spodziewać się głównie tych osób, które sprawdziły się przy okazji wszystkich poprzednich części cyklu.

Uncharted 4: A Thief's End z polską obsadą językową - ilustracja #2Uncharted 4: A Thief's End pojawi się na rynku pod koniec przyszłego roku tylko w wersji na konsolę PlayStation 4. Za grę ponownie odpowiedzialne jest studio Naughty Dog, które i tym razem obiecuje emocjononujący i bogaty w zwroty akcji wątek fabularny, a także ładnie prezentującą się oprawę wizualną na miarę ósmej generacji konsol.