Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2009, 13:52

autor: Elrond

Halloweenowe niespodzianki w Uncharted 2: Among Thieves

Dziś Halooween (czy bardziej po swojsku wigilia Wszystkich Świętych) – zwyczaj praktycznie nie mający nic wspólnego z grami komputerowymi, aczkolwiek ostatnimi czasy dość często wykorzystywany przez twórców rozrywki elektronicznej. Nie inaczej jest w przypadku Uncharted 2 – z okazji Halloween pracownicy firmy Naughty Dog odpowiedzialnej za stworzenie gry przygotowali m.in. patch i niespodziankę.

Dziś Halooween (czy bardziej po swojsku wigilia Wszystkich Świętych) – zwyczaj praktycznie nie mający nic wspólnego z grami komputerowymi, aczkolwiek ostatnimi czasy dość często wykorzystywany przez twórców rozrywki elektronicznej. Nie inaczej jest w przypadku Uncharted 2 – z okazji Halloween pracownicy firmy Naughty Dog odpowiedzialnej za stworzenie gry przygotowali patch usuwający znalezione błędy i niedoróbki oraz niespodziankę dla graczy.

Halloweenowe niespodzianki w Uncharted 2: Among Thieves - ilustracja #1

Wspomniana niespodzianka to Double Cash Weekend (z oficjalnej zapowiedzi wnioskować można, iż nie jest to ostatnia tego typu atrakcja), który rozpoczął się wczoraj i potrwa do poniedziałku. W jego trakcie wszyscy gracze uczestniczący w zmaganiach wieloosobowych dostawać będą podwójną ilość gotówki za ukończenie typowych zadań podczas rozgrywki.

Halloweenowe niespodzianki w Uncharted 2: Among Thieves - ilustracja #2

Dodatkowo w ten weekend wśród graczy pojawią się pracownicy Naughty Dog, z którymi można będzie pogawędzić, zadać kilka pytań bądź też ... zastrzelić ;)

Halloweenowe niespodzianki w Uncharted 2: Among Thieves - ilustracja #3