Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2012, 16:06

autor: Aver

Gwiazdorska obsada polskiej lokalizacji gry All-Stars Battle Royale

Linda, Pazura, Kryszak i Boberek – oto część aktorów, jakich usłyszymy w polskiej wersji gry All-Stars Battle Royale, tworzonej przez studio Superbot Entertaiment na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita. Za rodzimą lokalizację odpowiada firma Sony Computer Entertainment Polska.

Nie tylko Bogusława Lindę w roli Kratosa usłyszymy w grze All-Stars Battle Royale na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita. Polski wydawca tytułu, Sony Computer Entertaiment Polska, poinformował, że pojawią się w nim głosy wielu innych, znanych polskich aktorów.

Gwiazdorska obsada polskiej lokalizacji gry All-Stars Battle Royale - ilustracja #1
Cezary Pazura powróci jako Daxter

Cezary Pazura wcieli się w Daxtera, Wojciech Malajkat i Jerzy Kryszak powrócą jako Ratchet i Clank, a Nathan Drake z serii Uncharted znów przemówi głosem Jarosława Boberka. W końcu, Mirosław Zbrojewicz wcieli się w Sweet Tooth’a (Twisted Metal), a Krzysztof Banaszyk wystapi jako Cole McGrath z cyklu inFamous.

Gwiazdorska obsada rodzimego wydania zręcznościowej bijatyki z pewnością jest powodem do radości i świadczy o profesjonalnym podejściu do kwestii lokalizacji przez polskiego wydawcę. Warto jednak zauważyć, że nie jest ona większym zaskoczeniem – wszyscy wymienieni aktorzy już w przeszłości wcielili się we wspomniane postaci.

Gwiazdorska obsada polskiej lokalizacji gry All-Stars Battle Royale - ilustracja #2
Jarosław Boberek

Gra All-Stars Battle Royale zapowiedziano pod koniec kwietnia. Jej koncepcja nawiązuje do serii Super Smash Bros. firmy Nintendo. Wcielamy się w niej bohaterów znanych z przeróżnych produkcji firmy Sony i walczymy w trybie wieloosobowym dla maksymalnie czterech graczy na wielu ciekawych arenach, inspirowanych produkcjami na konsolę PlayStation. Debiutancki projekt studia Superbot Entertainment będzie obsługiwać funkcje cross-buy i cross-play, zgodnie z zapowiedziami z targów gamescom. Premiera tytułu została jakiś czas temu przesunięta na drugą połowę listopada.