Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2012, 09:55

autor: Sarge

Przesunięto datę premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale

Październikowy termin premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale nie zostanie dotrzymany. Twórcy zdecydowali się przesunąć debiut swojego dzieła na późniejszy okres, aby zdążyć z wprowadzeniem zmian zasugerowanych przez testerów wersji beta.

Studio Superbot Entertainment ogłosiło przesunięcie daty premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale. Na szczęście mowa o stosunkowo niewielkim, bo tylko miesięcznym opóźnieniu.

Według najnowszych informacji, PlayStation All-Stars Battle Royale ukaże się 21 listopada w większości europejskich krajów (w tym prawdopodobnie także w Polsce). Dzień wcześniej gra zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych. Dotychczas mówiło się o tym, że dzieło studia Superbot Entertainment trafi do Europy 24 października.

Przesunięto datę premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale - ilustracja #1
W grze znajdziemy wiele znanych postaci z różnych produkcji

Twórcy tłumaczą to opóźnienie chęcią doszlifowania produktu i wprowadzenia zmian zasugerowanych przez graczy testujących wersję beta, dostępną dla ograniczonej liczby użytkowników. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dodatkowy miesiąc wystarczy deweloperowi na zaimplementowanie stosownych usprawnień i ujawniona dzisiaj data jest ostateczna.

PlayStation All-Stars Battle Royale to zręcznościowa bijatyka, która ukaże się w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. W grze wcielimy się w bohaterów serii (m.in. Parappa, Kratos, Big Daddy, Cole McGrath, czy Fat Princess) znanych posiadaczom konsol z rodziny PlayStation. Chociaż dostępny ma być tryb dla jednego gracza, to główną atrakcją będzie multiplayer dla maksymalnie czterech osób. W naszym kraju gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (swojego głosu użyczy m.in. Bogusław Linda).