Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2012, 09:52

autor: Aver

Team Fortress 2 od jutra z trybem co-op Mann vs. Machine

Firma Valve Software ujawniła założenia trybu kooperacji Mann vs. Machine do gry Team Fortress 2. Darmowa aktualizacja tytułu dostępna będzie od jutra i wprowadzi nową frakcję robotów, mapy, osiągnięcia i przedmioty.

Na oficjalnej stronie Team Fortess 2 pojawiły się pierwsze informacje na temat aktualizacji Mann vs. Machine. Z okazji jej nadchodzącej premiery, firma Valve Software przygotowała okolicznościową witrynę, na której przez trzy kolejne dni będą prezentowane nowości związane z wprowadzeniem trybu kooperacji do popularnej strzelanki free-to-play.

Team Fortress 2 od jutra z trybem co-op Mann vs. Machine - ilustracja #1
Roboty nadchodzą!

Dostępne informacje potwierdzają poszlaki i plotki, o jakich pisaliśmy wczoraj. Czerwoni i Niebiescy będą musieli zjednoczyć swe siły, aby stawić czoło inwazji robotów. Jak na trzecią frakcję Team Fortress 2 przystało, przeciwnicy w większości będą przypominać głównych bohaterów gry (wystarczy wspomnieć o mechanicznym Über Medicu). Nie zabraknie wśród nich również bomb-samobójców, gigantów oraz min biegających na dwóch nogach i eliminujących wieżyczki stawiane przez Inżynierów. Największym wyzwaniem ma być pokonanie „wielkiej jak cholera i wyglądającej na niemożliwą do zatrzymania” machiny, „o której nikt nic nie wie”.

W najbliższych dniach na oficjalnej stronie Mann vs. Machine pojawią się informacje dotyczące zmian po stronie najemników, którzy będą musieli powstrzymać inwazję maszyn, oraz łupów, jakie zyskają za pomyślne wykonanie zadania. Już teraz można się zapoznać z krótką prezentacją pierwszej mapy przeznaczonej do trybu kooperacji – fabryki wapna Mann Co. – o bardzo ciekawym haśle marketingowym: „Kiedyś sprzedawaliśmy produkty, teraz zwalczamy roboty”.

Aktualizacja: Mann vs. Machine zostanie udostępniona za darmo od jutra, 15 sierpnia. Umożliwi zabawę maksymalnie sześciu graczom jednocześnie. Fani darmowej strzelanki firmy Valve Software na platformy PC i Mac mogą już odliczać godziny do jej premiery.