Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2012, 15:35

autor: Kono

PlayStation All-Stars Battle Royale - Bogusław Linda powróci jako Kratos

Firma Sony Computer Entertainment Polska poinformowała, że w grze PlayStation All-Stars Battle Royale w rolę Kratosa ponownie wcieli się Bogusław Linda.

PlayStation All-Stars Battle Royale - Bogusław Linda powróci jako Kratos - ilustracja #1
Bogusław Linda w trakcie nagrania

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich osób, które uważają, że Bogusław Linda świetnie sprawdził się w roli Kratosa. Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów ponownie wcieli się w boga wojny, tym razem w grze PlayStation All-Stars Battle Royale.

W związku z ogłoszeniem tej informacji nie obyło się bez komentarza ze strony polskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Stefan Nabiałczyk, Junior Product Manager SCE Polska, powiedział:

Kratos powraca po raz kolejny, tym razem w nietypowym towarzystwie, a wraz z nim niezrównany Bogusław Linda, którego głos jest nierozerwalnie związany z tą postacią. PlayStation All-Stars Battle Royale jest wypełnione po brzegi kultowymi bohaterami związanymi z PlayStation, nie może więc zabraknąć ich kultowych głosów.

Bogusław Linda – urodził się 27 czerwca 1952 roku w Toruniu. Polski aktor, reżyser, scenarzysta teatralny i filmowy oraz pedagog. Znany jest m.in. z ról w Człowieku z żelaza, serii Psy, Demonach wojny wg Goi oraz adaptacji filmowej Pana Tadeusza.

PlayStation All-Stars Battle Royale to wyjątkowa bijatyka, w której spotkają się najbardziej rozpoznawalni bohaterowie gier wydawanych przez firmę Sony. W szranki staną m.in. Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Każda z postaci będzie dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą.

PlayStation All-Stars Battle Royale zadebiutuje pod koniec roku na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Tytuł zaoferuje zarówno zabawę dla jednego gracza, jak i tryb wieloosobowy. Produkcja autorstwa zespołu SuperBot Entertainment wykorzystywać będzie funkcję gry międzyplatformowej. Gra zostanie wydana przez firmę Sony Computer Entertainment Polska.