Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 20:07

autor: Olek

PlayStation All-Stars Battle Royale – znamy datę premiery i szczegóły przedsprzedaży

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja dotycząca terminu premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale. Zręcznościowa bijatyka z udziałem Kratosa, Nathana Drake'a, pułkownika Radeca i innych postaci znanych użytkownikom konsol produkowanych przez koncern Sony, pojawi się w europejskich sklepach 24 października.

PlayStation All-Stars Battle Royale – znamy datę premiery i szczegóły przedsprzedaży - ilustracja #1

Podczas zaplanowanego na dziś wieczór pokazu w Las Vegas deweloperzy ze studia SuperBot Entertainment mają zamiar przedstawić pełną obsadę bohaterów, którzy staną do walki w PlayStation All-Stars Battle Royale. Wyprzedzając nieco fakty Cristian Cardona z Sony Computer Entertainment ujawnił na oficjalnym, europejskim blogu PlayStation termin premiery oraz atrakcje, jakie przygotowane zostały z myślą o nabywcach gry w przedsprzedaży.

Bijatyka z udziałem znanych postaci z gier wydawanych na konsole PlayStation zadebiutuje 23 października w Ameryce Północnej, a dzień później trafi na rynek europejski. Gracze, którzy zdecydują się zakupić PlayStation All-Stars Battle Royale przed premierą mogą liczyć na dostęp do wszystkich bohaterów zaraz po uruchomieniu gry (w innym przypadku trzeba będzie odblokowywać kolejne postaci), a także specjalny zestaw kostiumów dla nich.

PlayStation All-Stars Battle Royale – znamy datę premiery i szczegóły przedsprzedaży - ilustracja #2
Bohaterowie gry PlayStation All-Stars Battle Royale jeszcze w niepełnym składzie, ale już w specjalnych kostiumach

Przedsprzedaż prowadzona jest m.in. przez sklepy BestBuy, Walmart, GameStop i Amazon. Promocyjna cena gry w wersji na konsolę PlayStation 3 wynosi niespełna 60 dolarów. O 20 dolarów mniej zapłacą nabywcy wersji przeznaczonej na PlayStation Vita.

Przypomnijmy, że PlayStation All-Stars Battle Royale to odpowiedź firmy Sony na popularność, jaką wśród użytkowników konsol z logiem Nintendo cieszy się seria Super Smash Bros. Za deweloping tytułu odpowiada niedawno powstałe, niezależne studio SuperBot Entertainment. W naszym kraju gra wydana zostanie w pełnej polskiej wersji językowej. W pracach nad dubbingiem uczestniczy m.in. Bogusław Linda, który użyczy głosu Kratosowi.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Playstation All-Stars Battle Royale
  2. Strona internetowa studia SuperBot Entertainment