Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2012, 13:45

autor: Aver

Zapowiedziano grę All-Stars Battle Royale na PlayStation 3

Serwis Game Trailers poinformował, że studio SuperBot Entertainment pracuje nad ekskluzywną bijatyką, w której spotkają się najbardziej znani bohaterowie gier na konsolę firmy Sony. Gra pojawi się w sklepach na Gwiazdkę.

Serwis GameTrailers poinformował, że w najnowszej produkcji studia SuperBot Entertainment – All-Stars Battle Royale – spotkają się najbardziej rozpoznawalni bohaterowie gier wydawanych przez firmę Sony.

Zapowiedziano grę All-Stars Battle Royale na PlayStation 3 - ilustracja #1

Stylem gra nawiązuje do serii Super Smash Bros. firmy Nintendo. Jest to wielopoziomowa bijatyka przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej, w której może uczestniczyć do czterech graczy, rozgrywająca się na arenach i w sceneriach znanych z gier firmowanych logiem PlayStation.

Jak na razie ujawniono sześć postaci, które pojawią się w pełnej wersji tytułu – Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (z gier o tej samej nazwie), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Z czasem poznamy także innych bohaterów. Każdy z nich ma dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą, a także trójpoziomowymi „superatakami”.

Zapowiedziano grę All-Stars Battle Royale na PlayStation 3 - ilustracja #2

Zaprezentowane areny, na których bohaterowie tytułów Sony będą walczyć o dominację, nawiązują do wielu gier japońskiego wydawcy – od królestwa Hadesa z God of War po wioskę Sandover (Jak II), a nawet poziom łączący świat Little Big Planet ze studiem znanym z serii Buzz!. Na końcu na graczy ma czekać wyjątkowy boss.

Podczas prezentacji rozgrywki przez serwis Game Trailers podano, że gra działa ze stałą liczbą 60 klatek na sekundę. Autorzy zapewniają, że przy jej tworzeniu biorą pod uwagę opinie fanów i nie wykluczają włączenia do tytułu bohaterów produkcji innych wydawców. Tytuł ma się ukazać pod koniec 2012 roku.