Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2013, 18:15

autor: Ender

GTA V – pecetowa wersja potwierdzona przez francuski Amazon?

Francuski oddział sklepu Amazon otworzył zamówienia przedpremierowe na pecetową wersję GTA V, na której oficjalną zapowiedź nadal czekają gracze. Informacja nie byłaby wiele wiele warta gdyby nie to, iż sprzedawcy udało się już kilkakrotnie zaoferować pre-ordery na gry, których nie zdążyli jeszcze ujawnić ich wydawcy.

Od premiery w 2008 roku, czwarta część cyklu sprzedała się łącznie w liczbie ponad 20 milionów egzemplarzy. Czy GTA V uda się osiągnąć zbliżone wyniki? - GTA V – pecetowa wersja potwierdzona przez francuski Amazon? - wiadomość - 2013-01-21
Od premiery w 2008 roku, czwarta część cyklu sprzedała się łącznie w liczbie ponad 20 milionów egzemplarzy. Czy GTA V uda się osiągnąć zbliżone wyniki?

Rockstar nadal nie zapowiedziało oficjalnie pecetowej wersji długo oczekiwanego GTA V. Chociaż wszystkie znaki na ziemi i niebie, a także to jak potraktowano poprzednie części serii, wskazują na to, że jest ona nieunikniona, nie wszyscy w to wierzą. Według części fanów, piąta odsłona cyklu może podzielić losy Red Dead Redemption. Stąd też pomysł petycji w sprawie portu, który do tej pory znalazł wsparcie ponad 100 tysięcy osób, jak również nerwowe wyczekiwanie na wszelkiego rodzaju przecieki i nieoficjalne potwierdzenie istnienia gry.

Nowe paliwo dla tych domysłów dostarczył francuski oddział sklepu Amazon, który otworzył zamówienia przedpremierowe na pecetową edycję GTA V. Wiadomość ta jest o tyle ciekawa, że sprzedawca już kilkakrotnie włączył do oferty jeszcze niezapowiedziane oficjalnie przez producentów tytuły, dokładnie określając ich zawartość, cenę oraz datę wydania. Chodzi tu między innymi o Call of Duty: Black Ops II, Trylogię Killzone i antologię Assassin's Creed.

Na razie jesteśmy pewni, że GTA V ukaże na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, najprawdopodobniej wiosną tego roku. Niepotwierdzone informacje wskazują na koniec marca. Deweloper wielokrotnie dawał do zrozumienia, że w pierwszej kolejności skupi się na edycjach konsolowych, będących dla niego priorytetem, a dopiero później rozważy wydanie wersji PC. Przypomnijmy, że w przypadku czwartej części, ukazała się ona dopiero w 7 miesięcy po debiucie na platformach Sony i Microsoftu.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto V
  2. Grand Theft Auto marzeń, czyli wszystko, co wiemy o GTA V!