Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2013, 11:33

autor: qjin

GTA Online ma mieć około 700 misji. Prezentacja garażu na nowym filmiku

Leslie Benzies, przedstawiciel firmy Rockstar, w wywiadzie dla hiszpańskiego serwisu 3Djuegos ujawnił, że w GTA Online będzie około 700 misji. Pojawiło się również nowe nagranie prezentujące garaż dostępny w Grand Theft Auto V.

GTA Online zapowiada się na coś naprawdę wielkiego – to nie będzie tylko „dodatek” do kampanii - GTA Online ma mieć około 700 misji. Prezentacja garażu na nowym filmiku - wiadomość - 2013-08-20
GTA Online zapowiada się na coś naprawdę wielkiego – to nie będzie tylko „dodatek” do kampanii

Jak wynika z wywiadu dla hiszpańskiego serwisu 3Djuegos, w Grand Theft Auto Online, odrębnym trybie sieciowym do GTA V, pojawi się nawet 700 misji, z czego 500 ma być zawsze dostępnych, a część z nich będzie regularnie odnawiana. Gracze odkryją zadania poprzez eksplorację świata gry albo otrzymają odpowiednią wiadomość telefoniczną od NPC-ów, którzy będą chcieli zaangażować nas do wykonana jakiejś mniej lub bardziej brudnej roboty. Leslie Benzies, kierownik firmy Rockstar Games, dodał także, że do części misji dostęp uzyskamy z poziomu menu.

Wiele dostępnych misji w trybie sieciowym będzie wymagać współpracy pomiędzy graczami - GTA Online ma mieć około 700 misji. Prezentacja garażu na nowym filmiku - wiadomość - 2013-08-20
Wiele dostępnych misji w trybie sieciowym będzie wymagać współpracy pomiędzy graczami

Na tym liczba wyzwań i zadań jednak się nie skończy, ponieważ poprzez usługę Rockstar Social Club pobierzemy dodatkową zawartość stworzoną przez graczy. Wychodzi na to, że twórcy idą na całego i tryb sieciowy będzie nie mniej rozbudowany niż kampania fabularna, zwłaszcza że zapowiedziano, iż GTA Online ma być na bieżąco rozwijane przez samych autorów (zapewne w formie odpłatnych DLC).

W sieci można znaleźć nowy filmik stworzony na podstawie oficjalnych materiałów dostępnych na stronie internetowej gry. Zaprezentowano w nim garaż, w którym zostawimy najlepsze bryki zakupione w salonie samochodowym lub zdobyte podczas eksploracji miasta Los Santos.

GTA Online będzie na tyle rozbudowane, że debiut trybu wieloosobowego nie nastąpi razem z podstawową zawartością. Usługa zostanie aktywowana 1 października bieżącego roku. Zgodnie z tym, co firma Rockstar oficjalnie zdradziła kilka dni temu, sieciowa zabawa będzie przeznaczona dla maksymalnie 16 graczy, a świat zaoferuje podobne możliwości, co główny tryb rozgrywki. A na deser dołączony zostanie jeszcze edytor pozwalający tworzyć własne wyzwania.

Premiera GTA V odbędzie się za niecały miesiąc, czyli 17 września 2013 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Najciekawsze oferty sklepowe znajdziecie w naszej porównywarce cen. Gra pojawi się nakładem firmy Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.

  1. GTA V w Sklepie GRY-OnLine