Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2013, 12:25

autor: Sarge

Grand Theft Auto V - ujawniono listę osiągnięć do odblokowania

W sieci pojawiła się lista osiągnięć do odblokowania w grze Grand Theft Auto V. Zestawienie dotyczy wersji na Xboksa 360, ale identyczne wyzwania znajdą także posiadacze PlayStation 3 w swojej edycji nadchodzącego hitu od studia Rockstar North.

Serwis Xbox360Achievements.org opublikował listę osiągnięć do odblokowania w grze Grand Theft Auto V. W większości są one pozbawione dużych spoilerów, aczkolwiek osoby wyjątkowo na nie wrażliwe ostrzegamy, że po lekturze kolejnego akapitu i całej listy możecie zdradzić sobie ogólny przebieg pojedynczych misji.

  1. Pełna lista osiągnięć do odblokowania w grze Grand Theft Auto V

Większość osiągnięć nie zaskakuje niczym specjalnym. Sprowadzają się one na przykład do całkowitego zmodyfikowania jednej broni i samochodu, wykonaniu wszystkich wyzwań (Rampage, Stunt Jump itd.), czy wydania określonej ilości gotówki. Szczególnie intrygująca wydaje się treść osiągnięcia „From Beyond the Stars” polegającego na „zebraniu i zwróceniu wszystkich części statku kosmicznego”. Twórcy serii Grand Theft Auto są jednak znani z projektowania dość niekonwencjonalnych misji.

Grand Theft Auto V to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Grand Theft Auto V - ujawniono listę osiągnięć do odblokowania - wiadomość - 2013-08-18
Grand Theft Auto V to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku

Warto również dodać, że w nadchodzącej produkcji studia Rockstar North będziemy mieli też do odblokowania kilkanaście osiągnięć w ramach GTA Online, czyli rozbudowanego trybu multiplayer. Tym samym osoby stawiające wyłącznie na kampanię dla jednego gracza mogą być pewne, że nie uda im się zdobyć upragnionego „calaka”. Na liście znajduje się także jedenaście sekretnych osiągnięć, prawdopodobnie związanych z fabułą.

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji, która zadebiutuje 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Za deweloping gry odpowiada studio Rockstar North. W naszym kraju tytuł ukaże się w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) za sprawą firmy Cenega.

  1. Zapowiedź – Widzieliśmy GTA V w akcji – nowe Grand Theft Auto największym sandboksem w historii
  2. Zapowiedź – Grand Theft Auto V – nadchodzi gra totalna
  3. Zapowiedź – Grand Theft Auto marzeń, czyli wszystko, co wiemy o GTA V!

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.

  1. GTA V w Sklepie GRY-OnLine