Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2013, 10:35

autor: Góral

Rambo: The Video Game - do zamówień przedpremierowych dodawane będą figurki

W Wielkiej Brytanii do zamówień przedpremierowych na grę Rambo: The Video Game firma Reef Entertainment, wydawca produkcji, dodawać będzie niewielkie figurki Johna Rambo. Niestety nie wiemy czy podobna promocja zostanie wprowadzona również w Polsce.

Firma Reef Entertainment, wydawca gry Rambo: The Video Game, ujawniła bonusy dodawane do zamówień przedpremierowych na nadchodzącą polską produkcję. Pre-ordery premiowane będą trzycalowymi figurkami Johna Rambo.

Figurka dodawana do zamówień przedpremierowych na grę Rambo: The Video Game.
Figurka dodawana do zamówień przedpremierowych na grę Rambo: The Video Game.

Figurki wyglądają zabawnie i z pewnością stanowią miły dodatek, jednak jest też jeden minus. Obecnie wiadomo jedynie, że promocja skierowana jest do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Nie wiemy czy żołnierzyki będą dostępne również w Polsce.

Jednocześnie przypominam o opublikowanym w zeszłym miesiącu pierwszym zwiastunie produkcji. Projekt został oficjalnie zapowiedziany w połowie 2011 roku i pierwotnie planowany był na 2012 roku. Jednak prace, co akurat w branży gier nie jest niczym nadzwyczajnym, się przedłużyły. Miejmy nadzieję, że tym razem uda się dotrzymać terminu, aczkolwiek na wielki hit raczej nie ma co liczyć.

Rambo: The Video Game powstaje w polskim studiu Teyon, które specjalizuje się w budżetowych grach pokroju Heavy Fire: Shattered Spear, 101 Dino Pets 3D czy Bird Mania. Tytuł ukaże się zimą bieżącego roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC, niestety nie ujawniono dokładnego terminu.

Rambo: The Video Game - do zamówień przedpremierowych dodawane będą figurki - ilustracja #2

Rambo: The Video Game - do zamówień przedpremierowych dodawane będą figurki - ilustracja #3Rambo to seria filmów oparta na powieści Davida Morrella z 1972 roku - Rambo: Pierwsza krew. Pierwszy obraz kinowy ujrzał światło dzienne w 1982 roku. „Dwójka” ukazała się trzy lata później, a trzecia odsłona zawitała w kinach w 1988 roku. Marka została wskrzeszona czwartą częścią w 2008 roku. O jakości poszczególnych „dzieł” można polemizować, jednak główny bohater od dawna jest kultową postacią wśród fanów kina akcji i nie tylko.