Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2013, 16:58

autor: Góral

Grand Theft Auto Online - ujawniono rozbudowany tryb dla wielu graczy w grze GTA V

Firma Rockstar Games zaprezentowała Grand Theft Auto Online - tryb dla wielu graczy, który znajdziemy w grze Grand Theft Auto V. Tytuł zadebiutuje kilkanaście dni po premierze "podstawki" i będzie swego rodzaju osobną produkcją.

Firma Rockstar Games, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, podzieliła się szczegółami dotyczącymi multiplayera w grze Grand Theft Auto V. Oprócz tego zaprezentowano tryb dla wielu graczy na poniższym materiale wideo.

GTA Online w skrócie:
  • Rozbudowany tryb multiplayer dla 16 osób
  • Świat oparty na tych samych zasadach i mechanice rozgrywki, co w przypadku trybu dla jednego gracza
  • Umożliwia wykonywanie specjalnych misji, pozwala na współpracę i rywalizację z innymi osobami, a także branie udziału w różnorakich zabawach
  • Premiera nastąpi 1 października

Oficjalna strona gry została uzupełniona o sekcję Grand Theft Auto Online. Już sama nazwa sugeruje, że nie jest to zwykły dodatek do trybu dla jednego gracza, lecz coś naprawdę rozbudowanego. Produkcja dołączana będzie do każdego egzemplarza „piątki” jednak zabawa zostanie uruchomiona 1 października, czyli dwa tygodnie po premierze „podstawki”.

W rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie 16 osób naraz, które zwiedzają, bawią się i rywalizują w świecie znanym z GTA V. W odróżnieniu od niego, multiplayer ma się rozrastać długo po premierze, dzięki nowej zawartości tworzonej przez firmę Rockstar, a także społeczność skupioną wokół gry. Tytuł zaoferuje edytor pozwalający na samodzielne tworzenie, np. wyścigów, albo spotkań w takich trybach jak Deathmatch.

Tak samo jak w zabawie dla pojedynczego gracza, tak i w Online można dowolnie zwiedzać miasto, brać udział w specjalnych misjach, współpracować ze sobą, rywalizować i nie tylko. Dostępne będą także aktywności typu skoki spadochronowe czy też gra w golfa. Wykonywanie określonych zadań pozwoli nam zdobywać reputację i pieniądze. Nie zabraknie również możliwości dostosowywania swoich bohaterów. Twórcy udostępnią między innymi narzędzia pozwalające na zmianę wyglądu, ulepszanie statystyk, modyfikację pojazdów, itd. Krótko pisząc, wygląda na to, że otrzymamy dwie gry w jednej.

Grand Theft Auto Online zadebiutuje 1 października. - Grand Theft Auto Online - ujawniono rozbudowany tryb dla wielu graczy w grze GTA V - wiadomość - 2013-08-15
Grand Theft Auto Online zadebiutuje 1 października.

Premiera Grand Theft Auto V nastąpi 17 września na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Tytuł ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Gra jest już dostępna w przedsprzedaży u wszystkich najpopularniejszych sprzedawców w naszym kraju, a najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę znajdziecie w tym miejscu.

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.

  1. GTA V w Sklepie GRY-OnLine