Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2013, 15:36

autor: Hed

GTA V – 15 sierpnia poznamy tryb multiplayer Grand Theft Auto Online

GTA Online, tryb multiplayer z Grand Theft Auto V, zostanie pokazany 15 sierpnia. Firma Rockstar zapowiedziała, że tego dnia zobaczymy zapowiedzi i materiały wideo z rozgrywki wieloosobowej.

Multiplayer z GTA V poznamy 15 sierpnia. - GTA V – tryb multiplayer Grand Theft Auto Online poznamy 15 sierpnia - wiadomość - 2013-08-12
Multiplayer z GTA V poznamy 15 sierpnia.

Firma Rockstar poinformowała, że 15 sierpnia poznamy Grand Theft Auto Online, czyli sieciowy moduł Grand Theft Auto V. Tego dnia mają pojawić się zapowiedzi oraz filmy na temat rozgrywki wieloosobowej z tej sandboksowej gry akcji, która budzi olbrzymie zainteresowanie graczy i mediów. W tym momencie nie wiadomo, jakich nowości i pomysłów można spodziewać się w multiplayerze z GTA V, ale znając firmę Rockstar, dostaniemy sporo różnorodnych form zabawy.

Tryb multiplayer jest stosunkowo nowym elementem serii Grand Theft Auto, bo pojawił się dopiero w jej czwartej odsłonie z 2008 roku. Trzeba przyznać, że Rockstar podszedł do sprawy z rozmachem właściwym dla swoich produkcji: od razu otrzymaliśmy sporo zupełnie różnych rodzajów meczów, od zwykłego Deathmatchu, aż po takie atrakcje jak Deal Breaker, Mafiya Work, czy Cops ‘n’ Crooks. W kontekście „piątki” studio zapewniało, że pokaże zupełnie nowy kierunek dla grania online.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar
GTA V – tryb multiplayer Grand Theft Auto Online poznamy 15 sierpnia - ilustracja #2

Grand Theft Auto V to nowa odsłona serii gier akcji z otwartym światem, która na przestrzeni lat stała się jedną z najważniejszych marek na rynku. W tej grze Rockstar zamierza wprowadzić sporo intrygujących zmian - najważniejszą jest obecność trzech głównych bohaterów, między którymi będzie można swobodnie się przełączać. GTA V wyjdzie 17 września na Xboksie 360 i PlayStation 3. Rockstar nie potwierdził, czy wyda produkcję na PC – fani podpisują w tej sprawie petycję.

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.

  1. GTA V w Sklepie GRY-OnLine